Vitajte! Už ste zaregistrovaný?
english language

Call centrum

call_centrum

Doplnkové služby

Nezabudnite na naše doplnkové
služby, ktoré vám uľahčia cesty

>> poistenie >> prenájom aut
>> transfery >> prehliadky
>> víza >> letiskové salóniky

EURO kalkulačka

Konverzný kurz je 1 EUR = 30,1260 SKK

Už ste zaregistrovaný?

Ak ešte nie, tak sa rýchlo s myškou premiestnite do pravého horného rohu našej úúúplne novej stránky a zaregistrujte sa!!! Pýtate sa prečo?

Dôvodov je hneď niekoľko. Ten prvý znie: ak budete medzi prvými 250-timi, získavate automaticky malý a chutný plyšový darček.

A k tomu:

Ako zaregistrovaný užívateľ získate nasledujúce výhody:

automatické vypisovanie osobných údajov do väčšiny formulárov kdekoľvek na stránke - a verte, že tie budete pri online rezerváciach vypĺňať často!
automatická archivácia vašich objednávok s detailom výpisu každého objednaného produktu,
prístup do histórie vašich objednávok cez linku "moje objednávky" v pravej lište stránky,
• po zaplatení služieb prístup k elektronickým letenkám, poistným zmluvám a voucherom v "mojich objednávkach" - super možnosť kedykoľvek si ich vytlačiť,
možnosť zasielania akciových ponúk (len s vašim súhlasom) na letenky, ubytovanie, prehliadky a mnohé ďalšie cestovateľské služby -  naše ponuky bývajú skveléééé a trvajú krátko. Zaregistrujte sa a buďte stále o krok vpred.

Myslite online. Zaregistrovať sa môžete už dnes aj na tejto stránke :)

Stále nestači?


Ak sa stále rozhodujete, či sa zaregistrovať a myslieť online alebo nie, určite za vás rozhodnú nasledujúce riadky. Sú to pochvaly od vás - klientov pre oddelenie CKM Online, ktoré funguje od septembra 2005.

Milá Jarka,
chcem Vám aj Vašej kolegyni veľmi pekne poďakovať za príjemné a ústretové jednanie, snahu pomôcť a poradiť. Ani dnes to ešte nie je celkom bežné a normálne. Verte, že Váš online predaj budem vrelo odporúčať všetkým svojim známym. A vyslovujem uznanie aj tým čo technicky a softwarovo zabezpečujú chod internetového predaja leteniek. Je podľa mojich skusenosti ďaleko .... najlepši, najprehľadnejši... proste naj... oproti ostatným. V jednej online agentúre mi dokonca odporučili prísť radšej osobne do Bratislavy.... zo Sniny. Ja už zo Sniny by som potrebovala letenku :-) S pozdravom a podakovanim MB

Vážená pani riaditeľka!
chcel by som vyjadriť poďakovanie za služby CKM 2000, špeciálne za môj prípad, kedy som musel stornovať letenky z pragmatických dôvodov. Ako bývalý dlhoročný letenkár CK viem veľmi dobre, aká náročná na psychiku je táto práca. Tento mail píšem predovšetkým ako poďakovanie za pomoc!  Rád by som vysoko ocenil profesionalitu Vašej konzultantky sl. Petry, ktorá s ochotou a milým ľudským prístupom bola nápomocná pri rezervácii, promptnom vystavení, ako aj stornovaní objednavaných služieb.
Želám Vám i jej veľa pracovných i osobných úspechov! S pozdravom CT

Dobrý deň, Erika,
ďakujem Vám za letenky, Vaša služba on-line je perfektná. Ďakujem Vám za perfektné on-line vybavenie cesty a prajem Vám pekné ďalšie dni.
S pozdravom SJĽavá lišta

Napíšte nám
váš názor

Napíšte nám váš názor. 

Povedzte nám váš názor na našu stránku a napíšte nám. Ďakujeme.