Vitajte! Už ste zaregistrovaný?
english language

Call centrum

call_centrum

Doplnkové služby

Nezabudnite na naše doplnkové
služby, ktoré vám uľahčia cesty

>> poistenie >> prenájom aut
>> transfery >> prehliadky
>> víza >> letiskové salóniky

EURO kalkulačka

Konverzný kurz je 1 EUR = 30,1260 SKK

Veľká hra 2013 - S preukazom ISIC a CKM do New Yorku!

Zasúťaž si s nami aj tento rok o fantastické ceny! 

CKM 2000 Travel a Združenie CKM SYTS, vydávajúce študentské preukazy ISIC, pre teba po veľkom úspechu minuloročnej hry pripravili aj tento rok Veľkú hru o 2 letenky - tentoraz do New Yorku! Okrem leteniek máš možnosť získať vreckové na pobyt v New Yorku, cestovné poistenie istotka! a takisto výborné USB 16 GB pamäťové kľúče. Hra je jednoduchá, zábavná a kreatívna :-), neváhaj a zapoj sa!

                

 

Z čoho pozostáva hra "S preukazom ISIC a CKM do New Yorku"?

Fotografická súťaž o 2 spiatočné letenky do New Yorku

Jeden z vás, ktorý sa zapojí do našej fotografickej súťaže a pošle najoriginálnejšiu, najvýstižnejšiu, najkreatívnejšiu... jednoducho najlepšiu fotografiu na tému "HAMBURGER", získa 2 spiatočné letenky do New Yorku s leteckou spoločnosťou Austrian Airlines! Počas letu si budete užívať výborné služby Austrian Airlines na palube moderných lietadiel Boeing 777, prípadne Boeing 767. Veľkou výhodou výhry je aj to, že ide o non-stop let s odletom priamo z Viedne.

  
Stále neveríš? Áno, je to tak! Ako výherca súťaže naozaj nebudeš cestovať sám, vyhráš aj letenku pre svojho priateľa/ priateľku! Uži si pobyt v charizmatickom New Yorku, spoznaj na vlastné oči Sochu slobody, zaži atmosféru Central Parku, odfoť sa na Empire State Building, navštív svetovo preslávené múzeá a galérie alebo sa jednoducho túlaj po známych uliciach New Yorku a vnímaj jeho neopísateľnú atmosféru. A samozrejme nezabudni na veľmi výhodné nákupy značkového oblečenia a elektroniky! New York je atraktívne miesto a čaká len na teba:-)

A naviac každý, kto si zakúpi v ktorejkoľvek pobočke CKM produkt v hodnote minimálne 10 EUR v období od 1.10. do 15.11.2013, bude mať možnosť k letenkám získať vreckové do New Yorku až 150 EUR! Takéto vreckové dokáže pokryť napríklad vstupy do múzeí, či na nespočetné atrakcie, dá sa využiť na cestovanie po okolí, ako príspevok na ubytovanie alebo minúť na výhodné nákupy. Možností a kombinácií máš neúrekom, len ich treba využiť:-) Pozor! Získať vreckové 150 EUR je možné len v prípade, ak si produkt v CKM, v hodnote aspoň 10 EUR, zakúpiš v stanovenom termíne.

  

Ako vyhrať letenky? Jednoducho! Pošli nám fotografiu, na ktorej bude použitý motív "HAMBURGER". Fantázii sa medze nekladú. Hľadaj foťáky, komponuj scény a využi čo najvýstižnejšie motív "Hamburger", prípadne spojený s motívom tvojho študentského preukazu ISIC alebo motívom tvojej študentskej cestovky CKM! Najlepšiu fotografiu odmeníme dvoma letenkami do New Yorku! Fotografie budú vystavené na našej stránke. 
Súťaž trvá do Dňa študentov 17.11.2013. Vyhodnotenie súťaže prebehne 22.11.2013 a mená výhercov budú zverejnené na tejto stránke 22.11.2013.

---------------

 

Aké sú podmienky súťaže?

 • Súťaž prebieha do Dňa študentov 17.11.2013. Načítavanie fotografií je možné od 17.10.2013 do Dňa študentov 17.11.2013 do 23:59 hod. prostredníctvom formuláru na tejto stránke.
 • Vyhodnotenie súťaže prebehne do 22.11.2013 a výhercovia budú osobne kontaktovaní. Mená výhercov budú uverejnené na tejto stránke 22.11.2013. Kontaktné údaje vyplň prosím vo vlastnom záujme korektne, aby sme ťa mohli v prípade výhry kontaktovať.
 • Do súťaže sa môže zapojiť každý držiteľ platného preukazu ISIC. Preukaz musí byť platný minimálne do decembra 2013. Platnosť ISIC preukazu je nevyhnutná pre získanie výhry.
 • Podmienkou na zaradenie do súťaže je tiež korektné vyplnenie všetkých osobných údajov vo formulári určenom na načítanie fotografií.
 • Fotografie musia byť vytvorené súťažiacim, nemôžu byť prevzaté z iných médií. Urážlivé a vulgárne fotografie, ako aj fotografie s neetickým obsahom budú zo súťaže vyradené. Motív fotografie nemôže byť dodatočne dopracovaný v grafických softvéroch (okrem prípadného nadpisu s témou fotografie).
 • Po načítaní fotografie súťažiacim prevedie administrátor kontrolu platnosti preukazu a kontrolu fotografie a do 48 hodín bude fotografia zobrazená vo fotogalérii.
 • Načítaním fotografie súťažiaci súhlasí s využitím fotografie pre marketingové účely CKM 2000 Travel a Združenia CKM SYTS.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť pracovníci CKM 2000 Travel a Združenia CKM SYTS.
 • Hlavnú cenu môže využiť len víťaz súťaže a jeho spolucestujúci, ktorého si sám zvolí. Letenky nie je možné darovať inej dvojici.

---------------

 

 

Aké sú požiadavky na fotografie?

Na akú tému má byť súťažná fotografia?

 • Fotografia musí obsahovať motív "HAMBURGER". Fantázii sa medze nekladú, je len na tebe, ako vyjadríš na fotografii myšlienku "HAMBURGER". Môže to byť fotografia hamburgeru pri jeho konzumácii, fotografia prípravy tvojho originálneho hamburgeru, zábava pri príprave alebo konzumovaní hamburgeru, hamburger na exotických miestach a podobne. POZOR! Nemusí ísť len o fotografie hamburgeru ako jedla, ale takisto sú vítane fotografie, kde bude znázornený hamburger v prenesenom zmysle, ako napríklad navrstvené (ako pri hamburgeroch) oblečenie, nábytok, prípadne tvoji kamoši :-) Fantázii sa medze skutočne nekladú!
  Naviac, ak oživíte fotografiu aj o motív preukazu ISIC alebo cestovky CKM, bude to určite výhoda!

Čo budeme na fotografiách hodnotiť?

 • Vyjadrenie motívu "HAMBURGER"
 • Originalitu
 • Kreativitu
 • Vtip, humor
 • Personalizáciu (na fotografii bude aj autor)
 • Technickú kvalitu (ostrosť, farebnosť, kompozíciu)

Aké technické parametre musia fotografie spĺňať?

 • Formát jpg alebo gif
 • Kapacitná veľkosť maximálne 2 MB

Koľko fotografí môže 1 súťažiaci poslať?

 • 1 súťažiaci môže poslať max. 3 fotografie (do súťaže budú zaradené len prvé 3 fotograie od jedného autora)

Fotografie musia byť vytvorené súťažiacim, nemôžu byť prevzaté z iných médií. Urážlivé a vulgárne fotografie budú zo súťaže vyradené. Motív fotografie nemôže byť dopracovaný dodatočne v grafických softvéroch (okrem prípadného nadpisu s témou fotografie).

---------------

 

Čo môžeš vyhrať?

    

Hlavná cena - spiatočná letenka do New Yorku pre víťaza a spolucestujúceho
Hlavnú cenu, 2 letenky do New Yorku s leteckou spoločnosťou Austrian Airlines, získa 1 súťažiaci, ktorý pošle najlepšiu fotografiu spĺňajúcu všetky podmienky súťaže. Letenky môže využiť len víťaz súťaže a jeho spolucestujúci, ktorého si sám zvolí. Letenky nie je možné darovať inej dvojici. Termín cestovania bude určený po vzájomnej dohode s víťazom, CKM ponúkne výhercovi možnosti letov podľa obsadenosti letov. Záväzná rezervácia letov musí byť vytvorená najneskôr do 15.12.2013 a víťaz musí využiť letenky najneskôr do 31.5.2014 (najneskorší termín návratu). Viacerí z nás v CKM v New Yorku osobne boli, preto radi víťazovi pomôžeme aj s organizáciou cesty a poskytneme tipy, čo určite treba vidieť!
Naviac, ak si budúci víťaz zakúpi v ktorejkoľvek pobočke CKM produkt v hodnote minimálne 10 EUR v období od 1.10. do 15.11.2013, získa k letenkám vreckové do New Yorku až 150 EUR.  

Doplnková cena - 5 x poistenie istotka! 
Ďalších 5 súťažiacich, ktorí pošlú fotografie s najlepším humorným obsahom, získa cestovné poistenie istotka!, ktoré platí do celého sveta na celý rok!

Cena útechy - 5 x USB 16 GB pamäťový kľúč
A na záver, autorov ďalších 5 fotografíí, ktoré nás po akejkoľvek stránke zaujmú, odmeníme USB pamäťovými kľúčmi.

Vyhodnotenie súťaže prebehne do 22.11.2013 a výhercovia budú osobne kontaktovaní. Mená výhercov budú uverejnené aj na tejto stránke 22.11.2013.

 
---------------

 

 

 

 

 

Ľavá lišta

Napíšte nám
váš názor

Napíšte nám váš názor. 

Povedzte nám váš názor na našu stránku a napíšte nám. Ďakujeme.