Vitajte! Už ste zaregistrovaný?
english language

Call centrum

call_centrum

Doplnkové služby

Nezabudnite na naše doplnkové
služby, ktoré vám uľahčia cesty

>> poistenie >> prenájom aut
>> transfery >> prehliadky
>> víza >> letiskové salóniky

EURO kalkulačka

Konverzný kurz je 1 EUR = 30,1260 SKK

O spoločnosti

ČO JE CKM 2000 TRAVEL?

Poslaním CKM 2000 Travel je rozširovanie poznania a zvýšenie kvality života mladých ľudí, študentov a učiteľov. Tento cieľ napĺňame prostredníctvom ponuky cenovo výhodných, flexibilných a medzinárodne uznávaných produktov, ako aj poskytovaním informácií potrebných pre návštevu rôznych krajín a miest na svete a ich neustálym dopĺňaním a skvalitňovanm na základe požiadaviek a potrieb našich cieľových skupín. K produktom, ktoré ponúkame v našich pobočkách, patria: letenky, autobusové lístky, medzinárodné identifikačné preukazy, študijné programy, pracovno-študijné programy, letné pracovné programy pre študentov vysokých škôl, poznávacie pobyty, poistenie, ubytovanie, víza...

Zázemie

CKM 2000 Travel je súčasťou celosvetovej siete STA Travel, ktorá v 65 krajinách sveta ponúka produkty individuálnej turistiky pre mladých ľudí, študentov a učiteľov. Zároveň sme členom združenia IATA, čo nám umožňuje ponúkať našim klientom letenky väčšiny leteckých spoločností na svete. Spolupracujeme tiež s ISTC (Medzinárodná študentská cestovná federácia), EYCA (Európska asociácia kariet mládeže) a IYHF (Medzinárodná federácia mládežníckych ubytovní).

Akým spôsobom sa v CKM 2000 TRAVEL nakupuje?

Naše produkty, služby a informácie ponúkame klientom v piatich pobočkách – v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici a v Košiciach. Klientom je k dispozícii aj oddelenie CKM Telesales, ktoré bolo otvorené v roku 1999. Koncom roku 2001 sme zriadili novú službu, zvýhodnené číslo 0850 111 111, na ktoré môžu naši klienti volať za cenu miestneho hovoru z celého Slovenska. K CKM Telesales sa v roku 2005 pripojilo oddelenie internetového predaja pod názvom CKM Online. CKM Online spravuje kompletný rezervačný systém na www.ckm.sk. Produkty zakúpené prostredníctvom CKM Telesales a CKM Online klientom doručíme na nimi požadované miesto.

Naše plány do budúcna

  • Neustále zlepšovať a dopĺňať služby a produkty pre našich klientov, aby sme zostali kanceláriou, v ktorej klienti nájdu všetko, čo potrebujú pri individuálnych cestách do zahraničia.
  • Sprístupniť naše produkty väčšiemu množstvu klientov zavádzaním nových foriem predaja a doplnením siete vlastných pobočiek.O Spoločnosti

Napíšte nám
váš názor

Napíšte nám váš názor. 

Povedzte nám váš názor na našu stránku a napíšte nám. Ďakujeme.