Vitajte! Už ste zaregistrovaný?
english language

Call centrum

call_centrum

Doplnkové služby

Nezabudnite na naše doplnkové
služby, ktoré vám uľahčia cesty

>> poistenie >> prenájom aut
>> transfery >> prehliadky
>> víza >> letiskové salóniky

EURO kalkulačka

Konverzný kurz je 1 EUR = 30,1260 SKK

Odovzdali sme cenu študentskému podnikateľovi roka 2017!

V CKM už tradične podporujeme mladé podnikateľské talenty, preto sme sa aj tento rok stali hlavným partnerom finálovej cesty prestížnej celoslovenskej súťaže pre študentov pod názvom „Študentská podnikateľská cena 2017“. 

Vo štvrtok 30.11.2017 sme za účasti médií a zástupcov ministerstva školstva SR odovzdali poukaz na letenku do Toronta víťazovi súťaže, Matúšovi Čarnogurskému.

 

Matúš je študentom Fakulty ekonómie a podnikania Paneurópskej vysokej školy v Bratislave a zastupuje spoločnosť NOCANDO, LTD. Cieľom firmy NOCANDO bolo združiť športovcov a prevádzkovateľov športovísk a vytvoriť tak unikátnu digitálnu platformu pre športové aktivity na IOS a Android zvanú Sportender.

Sportender ponúka užívateľom vytvorenie eventov na športoviskách, ktoré - po zazmluvnení s nimi - budú k dispozícii na aplikácii. Platforma Sportender zjednodušuje športovanie takým spôsobom, že na jednom mieste si vie človek ihrisko nájsť, pozrieť, kedy je voľné, zarezervovať si ho, zaplatiť a nájsť ďalších ľudí, ktorí majú záujem si zašportovať na danom mieste v daný čas. Firma prezentuje platformu ako nástroj, ktorý môže pomôcť dostať dnešnú generáciu mladých ľudí od obrazoviek, telefónov či počítačov na športoviská, čo može byť veľkým prínosom pre vačšiu pohybovú aktivitu mladej generácie a celkovo pre spoločnosť. V súčasnosti Matúš a jeho spoločnosť podpisujú zmluvy so zástupcami športovísk na Slovensku a stretávajú sa so samými pozitívnymi odozvami. Začiatkom budúceho roka plánujú vstúpiť na trhy Českej republiky, Rakúska a Veľkej Británie.

Matúšovi prajeme veľa úspechov a držíme mu palce na svetovom finále v Toronte!

Rovnako veľa úspechov v podnikaní a ďalšom živote prajeme aj ďalším 4 finalistom súťaže: Lucii Gallovej spoločne s Bibiánou Krauskovou, Patrikovi Mazanovi, Filipovi Tomáškovi a Tomášovi Szabovi. :-)

 

Kompletný zoznam noviniek.

Cestovanie je zábava! 

 

 

 

Ľavá lišta

Napíšte nám
váš názor

Napíšte nám váš názor. 

Povedzte nám váš názor na našu stránku a napíšte nám. Ďakujeme.