Toto sme MY - tvoja CKM #dreamcrew

Toto sú tváre tých, ktorí ťa budú sprevádzať na tvojej dobrodružnej ceste - nech už tvoje cestovateľské kroky smerujú kamkoľvek. Či už plánuješ stráviť leto svojho života za veľkou mlákou, alebo ťa láka zimná lyžovačka v Alpách či si chceš len tak zaletieť do niektorého kúta sveta. Budeme tu pre teba :) #CKM4U

KARČI:


Náš letenkový macher Karči je správcom vzdušného CKM priestoru už dlhých 13 rokov. Áno, stále to zvláda s úsmevom. S WAT-kom ti síce veľmi nepomôže, ale určite na neho natrafíš pri vybavovaní leteniek alebo lyžovačiek. V tom je profík. A keď ti práve nenaháňa dobrú cenu letenky alebo alpskej lyžovačky, naháňa sa na ihrisku za futbalovou loptou alebo oddychuje v kruhu milovanej rodinky. Je totiž už dvojnásobný tato, ktorý nepohrdne dobrým jedlom ani zábavou s kamarátmi. V skratke. Keď je Karči v bráne, nikdy neprehráme.

LINDA:


Kráčaš k našej bratislavskej pobočke a zrazu z diaľky počuješ neutíchajúci rehot? Nezľakni sa, to je naša Linda. Stále hladná, večne usmiata cestovateľská duša, ktorej nikdy nič neunikne. Všetko chce vidieť. A vedieť. V USA s nami bola trikrát a jej životným cieľom je precestovať všetky kontinenty. Povinná jazda každej cesty? Magnetka! Zašlo to už tak ďaleko, že začína uvažovať nad kúpou novej chladničky. Miluje zdolávať nové horské trasy a pred kabelkou uprednostňuje skôr veľký turistický batoh. Z orientácie v teréne má od nás jednotku s hviezdičkou. S Lindou sa skrátka nikdy nestratíte – na horách, v mestách, ani počas Work and Travel.

LU:


Naša pani riaditeľka, ktorá vždy vyrieši aj zdanlivo nemožné. Verí, že život je ako ozvena a každému sa vráti to, čo urobí alebo povie. Priznáva, že je veľká detailistka, čím nám vraj lezie na nervy. Miluje zvieratá, bylinky, kvety, masáže a, samozrejme, cestovanie. Sama seba presviedča, že začne pravidelne športovať. Zatiaľ to však vyzerá skôr na maratón pracovných telefonátov a držanie rekordov v počte hodín bez spánku. V kuloároch sa tiež šepká, že robí vynikajúce džemy. Týmto ju vyzývame k predloženiu vzoriek na našom najbližšom raňajkovom meetingu.

MACA:


Guru sociálnych sietí. V jednej ruke voňavá káva, v druhej telefón, na nohách farebné ponožky s veselým motívom. Počas voľna kávu a telefón mení za foťák alebo dobrú knihu. Manažmentom severného pólu pasovaná za ministerku Vianoc. Feliz Navidad si spieva už v auguste a vianočné ponožky a pyžamo nosí pre istotu celý rok. Miluje New York, špenát a Nirvanu. S obľubou zbiera cestovateľské zážitky a nálepky od banánov. Za veľkou mlákou strávila dve letá, ktoré s čistým svedomím prehlasuje za tie najlepšie vo svojom živote. Absolventka žurnalistiky je vďaka svojmu novinárskemu čuchu vždy tam, kde sa niečo deje. Vie každú novinku z CKM aj mimo nej medzi prvými. Vďaka čomu ani tebe nič neunikne.

NIKA:


Študentka marketingu a dvojnásobná waťáčka, ktorá háji farby CKM v Nitre. Vďaka mesiacom v USA má dnes pozoruhodnú sieť medzinárodných priateľstiev. A mať kamošov po celej Európe, USA či Južnej Amerike predsa nikdy nie je na škodu. Tvrdí, že cestovaním človek získa samostatnosť a otvorený pohľad na svet. Súhlasíme. Zároveň verí, že sa jej všetky nadobudnuté cestovateľské skúsenosti darí pretaviť v cenné rady, ktoré odovzdáva ďalej našim klientom. Viac ako dobré filmy a šport má rada už len šálku kávy a ľudí so zmyslom pre humor. Teraz nám už je jasné, prečo je medzi nami. 

PALI:


Ministerku Vianoc už poznáte, zoznámte sa s prezidentom! Dobre naladený marketingový profík s dobrodružnou dušou športovca. Ak sa občas stane, že mu medzi spánkom a prácou zostane nejaký ten čas navyše, objavuje ďaleké končiny sveta. Má rád všetko dobré a, naopak, nemá rád čokoľvek zlé – čo platí pre výrobky, rozhodnutia aj ľudí. Miluje pocit vetra vo vlasoch, keď na bajku brázdi strmé kopce a zvuk lyží odtlačených do čerstvého snehu. Tvrdí, že čím viac cestuješ, tým viac spoznávaš samého seba. Najradšej by sa tomuto sebapoznávaniu venoval 24 hodín denne. My tiež.

PAULI:


„Bez doplnkov ani na krok“ – to je osobné heslo našej CKM fashionistky a večnej cestovateľky Pauli. Ideálny štart dňa? HIIT tréning, palacinky s čučoriedkami a voňavá šálka kávy, po ktorej je pripravená zdolávať všetky životné výzvy. Miluje objavovať a fotografovať nové miesta a každý víkend by sa najradšej zobúdzala v inom štáte. Väčšinou sa však zobúdza v daždivom Londýne, ktorý sa stal jej srdcovkou. Svoje cesty si rada vypĺňa dobrou knihou, alternatívnou hudbou, či kreatívnym písaním. Má rada ľudskú spoločnosť a smiech. V jej prípade dlhotrvajúci. Vďaka Pauli je naša bratislavská pobočka už tretí rok farebnejšia. Ďakujeme.

ŠANKA:


Ak ste si mysleli, že rozprávka Tisíc a jedna noc je o dievčati menom Šahrazád a kráľovi Šahrijárovi, teraz ťa vyvedieme z omylu. Je to príbeh o Šani. A stavili by sme sa, že tých jej amerických nocí bolo ešte oveľa viac ako len tisíc. Okrem amerických nocí však miluje aj slnečné americké dni na pláži. A hoci je Amerika jej srdcovka, rada sa zatúla aj do iných končín sveta. Najčastejšie ju stretneš s čerstvou kávou v ruke a chutným cheesecakeom na tanieri. V duchu hesla „zážitky a pôžitky“ sa tak Šaňa stala nielen našou medzinárodnou ochutnávačkou cheesecakeov, ale aj testovačkou lokálnych večerných podnikov. Ak teda hľadáš miesta, kde môžeš zažiť skutočne dobrú žúrku, poraď sa so Šaňou. Veď všetci dobre vedia, že: NO ŠANKA – NO PARTY.

VIKY:


Ak si chceš zlepšiť svoje #inglíšskills, tu máš odborníčku na slovo vzatú. Študentka angličtiny a histórie, ktorá sa minulé leto rozhodla preveriť si svoje znalosti z anglického jazyka a bola #zavodousCKM. Životnou jazykovou skúškou prešla s prehľadom a zostala s nami aj po svojom návrate. Tešíme sa! Má rada spev a tanec, kedysi dokonca objavovala čaro dosiek, ktoré znamenajú svet. Okrem prvého WAT-ka zažila s CKM aj svoje letecké „po prvé“. Dnes už má lietanie v malíčku a svoje skúsenosti s lietaním aj s Work and Travel ti rada odovzdá ďalej.

ŽANET:


Jej revírom je Bystrica. Jej športové tempo je vražedné. Naša Žanet. Ak si náhodou trúfaš na vyšší level aktívneho cestovateľského pokecu, môžeš si s ňou dohodnúť konzultačku aj vo fitku. Určite neodmietne. Veď v Amerike bola s nami dvakrát ako plavčíčka. Sama o sebe tvrdí, že nie je zberateľkou hmotných vecí, ale dobrodružných zážitkov. Počas leta by si ju v pobočke hľadal márne. Vtedy sa naplno prejaví jej športový a cestovateľský duch. Zdoláva štíty hôr a opakovane prekračuje nielen osobné, ale najmä štátne hranice. Spoznávať nové krajiny, kultúry a ľudí. To je to, čo ju robí šťastnou.

Sme mladý, energický a pozitívne naladený kolektív. Pochádzame z rôznych končín Slovenska a všetkých nás spája nielen nekonečná láska k cestovaniu, ale aj ochota si vzájomne pomáhať. Nielen medzi sebou, ale najmä vám, našim klientom. Spoznávanie iných krajín aj dlhoročné skúsenosti nás naučili, že je oveľa krajšie dať niekomu pocit, že je u nás vítaný, ako sa na seba mračiť :) Od roku 2012 sme TOP značkou mladých. Nekecáme, snažíme sa. A sme tu aj pre teba #CKM4U