Sprachcaffe Languages Plus, Paríž

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v jej pobočke v meste miest, v Paríži.


Trošku o škole

Poďte študovať francúzštinu do krajiny, kde je rodným jazykom a obdivujte tradičnú francúzsku eleganciu. Škola sa nachádza v prostredí juhovýchodného 9. okruhu, tzv. „Arrondissement de l´Opera“, má pekné a dobre vybavené triedy, profesionálnych učiteľov, recepciu, vstupnú halu, kafetériu, knižnicu, takisto tam máte prístup na internet a môže sa v nej učiť naraz maximálne 90 študentov. Výuka sa nesie v priateľskej, nenútenej a uvoľnenej atmosfére, akú vedia vykúzliť len Francúzi. Škola v Paríži bola založená v roku 1986 a je akreditovana napríklad francúzskym ministerstvom práce.
Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú francúzštinu (napríklad príprava na skúšku pre získanie medzinárodne uznávaného certifikátu). Pár faktov k všeobecnej francúzštine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 12.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 16 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Máte možnosť voľby z viacerých typov: zdieľaný apartmán, hostiteľská rodina alebo hotel. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.

Paríž, Francúzsko

Toto mesto má mnoho prívlastkov, napríklad najromantickejšie.. ale práve pri Paríži naozaj platí, že je lepšie raz vidieť, ako stokrát o ňom počuť. Paríž je mesto, ktoré po prvej návšteve chcete navštíviť znova a spoznať ho ešte viac, vidieť ešte viac, užiť si ho ešte viac. Ak ste v Paríži nikdy neboli a čítate si o škole práve tu, prišiel ten pravý čas.
„Eiffelovku“, Louvre, Notre Dame či Champs Élysées, to budete vidieť, aj keby ste nechceli :) Ale Paríž ponúka omnoho, omnoho viac. Galérie, múzeá, architektúra, záhrady, uličky dýchajúce históriou a neopakovateľnou atmosférou či nerušené pokojné sledovanie života naokolo pri káve a fantastickom pečive z miestnej pekárničky, ktorú nájdete na každom kroku a to je len malý zlomok aktivít, ktoré „mesto módy“ ponúka. Elegacia Francúzok a Francúzov doslova uchvacuje a ich „umenie žiť = Savoir Vivre“ si budete chcieť priniesť domov aspoň na chvíľu. My sme tam už boli, videli, zažili a čo vy?


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena                   

Popis

210 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

490 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane raňajok v nízkej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

520 - 550 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane raňajok vo vysokej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.