am Language Studio, Malta - Sliema

Vitajte v škole, ktorú odporúča až 98% jej študentov. Nie je sa čomu čudovať, veď posúďte sami. Vitajte v am Language Studio.


Trošku o škole

Vyzerá to výborne, však? Môžete sa tešiť na 14 krásnych, priestranných, svetlých a klimatizovaných tried (klíma je v tomto prostredí vítaným spríjemnením, aj pre jej odporcov v našich zemepisných šírkach); počítačovú miestnosť s pripojením na internet pre tých, čo majú radi stolové počítače; všadeprítomné WiFi pripojenie pre milovníkov mobilných zariadení; študentskú kaviarničku a bufet s prechodom na otvorenú terasu pre spríjemnenie si prestávky so spolužiakmi; prístup do školskej knižnice pre získanie ďalších vedomostí; výučbu pomocou modernej techniky vďaka interaktívnej tabuli a príjemných zamestnancov recepcie vždy ochotných poradiť a pomôcť. Toto je len vybavenie. To dôležitejšie príde teraz :)
Je to jedna z prvých jazykových škôl na Malte, bola založená v roku 1987 a odvtedy zbiera okrem spokojných študentov aj dôležité ocenenia a certifikáty. Okrem toho, že je jedným zo zakladateľov federácie jazykových škôl na Malte - FELTOM, bola jej udelená licencia Ministerstva školstva na Malte a takisto certifikát kvality ISO 9001. Na učiteľov sú kladené vysoké požiadavky a okrem toho, že sú všetci native speakers (ich materinský jazyk je angličtina), musia zdokladovať oprávnenie učiť certifikátmi, ako je napríklad CELTA alebo DELTA. Mohli by sme pokračovať, ale dá sa to všetko povedať aj jednoduchšie.
Inými slovami, v mori konkurencie robia všetko preto, aby bol každý jeden deň, každá vyučovacia hodina a každý jeden študent spokojný a jeho pobyt absolútne n-e-z-a-b-u-d-n-u-t-e-ľ-n-ý. Profesionálny, no stále ľudský prístup učiteľov, inovácie, neustále vzdelávanie a moderná technológia tomu výrazne napomáhajú.


Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po veľmi pokročilých.
  • Priemerný počet študentov v skupine je 10, maximálne to môže byť 12. Ani noha navyše.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov alebo pre deti do 18 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta. Super, nie?

Ak by vyššie uvedený počet hodín nestačil, Váš smäd po vedomostiach uhasia učitelia na súkromných hodinách, ktoré si môžete smelo ku ktorémukoľvek kurzu doobjednať.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Pre otvorené mysle je tu ubytovanie v maltskej rodine. Pozor, bývanie v hostiteľskej rodine znamená stať sa na chvíľu jej členom. Pre milujúcich slobodu a voľnosť sú tu zdieľané apartmány a pre náročných je tu aj ponuka hotelového ubytovania. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.

Sliema, Malta

Lepšiu lokalitu si táto škola nemohla vybrať. Sliema je srdcom a pulzujúcim centrom ostrova, nachádza sa v severo-východnej časti.
Reštaurácie, obchody a nočný život sú samozrejmosťou rovnako ako pokojné relaxovanie a oddych na niektorej časti mestskej pláže tohto dovolenkového raja.
Maltské ostrovy sú tri – Malta (hlavný), Gozo (menší, severný ostrov plný nedotknutej prírody) a Comino (prostredný neobývaný maličký ostrov ponúkajúci prekrásnu Blue Lagoon, ktorá zapadá do mimoškolského programu každý týždeň).
Úradným jazykom je maltský a tiež anglický jazyk. Preskúšať novonadobudnuté vedomosti preto nebude žiadny problém. Práve naopak, naskytá sa nespočetné množstvo príležitostí otestovať svoju jazykovú zdatnosť. Horúce a krásne slnečné dni zaručujú ostrovom návštevnosť a oblúbenosť počas celého roka.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena   

Popis

180 €

kurz General English (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

356 €

kurz General English (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/1 vrátane raňajok v nízkej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

455 €

kurz General English (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/1 vrátane raňajok vo vysokej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem

Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.