Sprachcaffe, Los Angeles

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v pobočke v Los Angeles.


Trošku o škole

Los Angeles je obrovské mesto v slnečnej Kalifornii. V dištrikte Torrance má sídlo jazyková škola Sprachcaffe. Je dôležité uviesť, že Torrance patrí medzi najbezpečnejšie časti Los Angeles. Hneď v susedstve školy nájdete množstvo atrakcií a známych miest, príkladom je Hermosa Beach, ktorá je od školy vzdialená len na skok :-). Škola je vybavená moderným a vysokokvalitným zariadením. Študenti majú prístup na recepciu, nájdu tu 11 priestranných učební, samozrejmosťou je počítačová miestnosť a Wi-Fi. Nájdete tu aj malý kuchynský kútik, kde si môžete napríklad uvariť kávu, či odbaliť obed, študentský salónik pre chvíle prestávok. Americkú angličtinu budete spoznávať a zdokonaľovať s kvalifikovanými, talentovanými a priateľskými učiteľmi. Akreditácie osvedčujúce kvalitu služieb nechýbajú ani v tejto škole z ponuky Sprachcaffe.
Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v USA, Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Samozrejmosťou sú intenzívne, či one-to-one kurzy. Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať napríklad 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz a je potrebné mať k nemu študentské vízum.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 14.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov (16 a 17 roční po schválení školou).
  • Spolužiaci: z celého sveta.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Pre otvorené mysle túžiace po úplnej autenticite krajiny je tu ubytovanie v americkej rodine, avšak pripravte sa na denné dochádzanie do školy približne 60 minút (na oblasť Los Angeles je to fajn čas). Ubytovanie v rodine znamená spoluprežívanie života s miestnymi, ktorí vás radi zasvätia do miestnej kultúry a zvykov. A naviac budete stále praktizovať angličtinu v jej najprirodzenejšom prostredí, takže "výuka" bude prebiehť nenútenou formou aj po skončení školských lekcí.

Los Angeles, USA

Los Angeles je mesto obkolesené plážami, horami, púšťou a... zábavnými parkami. Počet atrakcí v Los Angeles je prakticky nekonečný, ale za zmienku určite stojí Laguna Beach - oblasť s jednými z najlepších pláží v Amerike. Plážový život je tu priam elektrizujúci, určite je to niečo, čo treba zažit.
Hollywood je ďalšie miesto, ktoré nenájdete nikde inde. A nebuďte prekvapený, ak pri vedľajšom stole v reštaurácii bude sedieť váš herecký idol.
Takže ak hľadáte okrem vzdelania aj poriadnu dávku zážitkov a splnenie cestovateľských snov, škola v Los Angeles je to prvé pre vás.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena          

Popis

330 USD

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

590 USD

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane polpenzie v nízkej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

645 USD

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane polpenzie vo vysokej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.