Sprachcaffe, New York

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v pobočke v New Yorku.


Trošku o škole

Obrovské veľkomesto a priamo v jeho srdci, na Manhattane malá školička, útulná s rodinnou atmosférou. Má kapacitu 150 študentov, preto neočakávajte to, čo budete vidieť všade naokolo, ked opustíte triedu :) Bola založená v roku 1973, má teda celkom slušnú históriu (pozn. táto škola je staršia ako spoločnosť Sprachcaffe, vznikla pod iným menom oveľa skôr). Nájdete tu aj malý kuchynský kútik, kde si môžete napríklad uvariť kávu, či odbaliť obed, študentský salónik pre chvíle prestávok či študovňu na poctivé vypracovávanie domácich úloh. Prístup na Wi-Fi je samozrejmosťou a počítače takisto. Americkú angličtinu budete spoznávať a zdokonaľovať s kvalifikovanými, talentovanými a priateľskými učiteľmi. Akreditácie osvedčujúce kvalitu služieb nechýbajú ani v tejto škole z ponuky Sprachcaffe.
Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v USA, Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.


Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať napríklad 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz a je potrebné mať k nemu študentské vízum.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 10.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov (16 a 17 roční po schválení školou).
  • Spolužiaci: z celého sveta.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Pre otvorené mysle túžiace po úplnej autenticite krajiny je tu ubytovanie v americkej rodine, avšak pripravte sa na denné dochádzanie do školy približne 90 minút (žiaľ, to je New York). Pre milujúcich slobodu a voľnosť je tu študentská rezidencia, ktorá na tom s dochádzaním nie je oveľa lepšie (približne 60 minút).
Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.

New York, USA

New York, New York... netreba nikomu predstavovať. Treba ho zažiť. Big Apple, ktoré nikdy nespí. Doslova. Vidieť Empire State Building, Statue of Liberty, Rockefellerovo centrum, Staten island a spraviť si selfie na vysvietenom Times Square, to je také klišé... ale ruku na srdce, odišli by ste bez toho? :)
New York sa právom nazýva mestom, ktoré nikdy nespí. Táto metropola má vyše osem miliónov obyvateľov a nespočetné množstvo turistov po celý rok prúdiace na stovky miest, ktoré sa oplatí navštíviť. Študenti nájdu každý jedeň deň niečo zaujímavé, či už spomenieme mrakopdrapy alebo fantastické galérie plné umenia. V New Yorku sa nudiť rozhodne nebudete. Pokiaľ hľadáte okrem vzdelania aj poriadne dobrodružstvo a splnenie cestovateľských snov, práve ste to našli.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena             

Popis

330 USD

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

675 USD

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane polpenzie v nízkej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

725 USD

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane polpenzie vo vysokej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.