TWIN English Centres, Eastbourne

Výuka v elegantnej viktoriánskej budove z 19.storočia obklopená záhradou, škola s výbornou reputáciou v prímorskom anglickom mestečku. Vitajte v TWINe.
Trošku o škole
Neláka vás ruch veľkomesta, ale hľadáte niečo menšie, komornejšie, tradičnejšie? TWIN Eastbourne je pre vás tou správnou voľbou. V budove z 19.storočia s pravým anglickým „lookom“ sa nachádza 10 tried, spoločný priestor pre študentov, kafeteria a knižnica. Dostupná WiFi pre váš počítač či mobil je už samozrejmosťou, kvalifikovaní lektori, bezpečné a pokojné prímorské prostredie ako bonus.


TWIN English Centres je vedúcim centrom pre výuku angličtiny, pracovnú skúsenosť a poskytovateľ skupinových tours, ktoré poznajú študenti, rodičia aj agentúry po celom svete. V našej ponuke jazykových pobytov má TWIN svoje stále miesto už dlhé roky a my sa veľmi tešíme, že vám môžeme naďalej ponúknuť kvalitu, ktorú sme sami odskúšali a ktorá nieleže trvá, ale dookonca posúva latku stále vyššie.

Jazykové centrá TWIN boli založené v roku 1993 a odvtedy sa úspešne rozvíjajú. Školy v Greenwich a Eastbourne ponúkajú štandardné, ale aj kurzy šité na mieru, vo výborných a dostupných cenových reláciách či už hovoríme o kurze alebo ubytovaní. Obe školy sú akreditované British Council a Independent Schools Inspectorate (nezávislý školský inšpektorát). Či hľadáte všeobecné jazykové vzdelávanie, naštartovanie kariéry alebo si len chcete spraviť užitočný výlet a zažiť niečo nové, TWIN pre vás určite má vhodný variant.

Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v triede je 15.
  • Kurzy sú pre dospelých od 16 rokov, juniorské kurzy sú pre deti od 12 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.

V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.Ubytovanie

Počas kurzu v TWIN Eastbourne môžete bývať len v hostiteľskej rodine. Ubytovanie v rodine znamená, že sa na chvíľu stanete jej členom a lepšie tak spoznáte miestne pomery a ľudí. Výborná príležitosť na počúvanie a praktizovanie angličtiny v bežnom živote sa vám tak naskytne nie len počas výuky. Rodiny sú veľmi priateľské a sú precízne vyberané.


Eastbourne, Veľká Británia

Eastbourne je krásne mesto na južnom pobreží Anglicka a poskytuje dokonalú alternatívu štúdia pre tých, ktorí netúžia po ruchu Londýna. Je tu pre tých, ktorí maju radšej pohodovú, pokojnejšiu atmosféru malého mesta. Uvidíte tradičné anglické pobrežie a South Downs National Park vás pravdepodobne tiež zláka na návštevu.
Sociálny program je rovnako dôležitý ako ten akademický a preto tvorcovia voľnočasového programu dbajú na kultúrny a tiež rekreačný aspekt pobytu každého študenta. Praktizovať angličtinu tak môžete (pardon, musíte :) počas piatkových BBQs v školskej záhrade počas leta a jari. Keď je počasie horšie, môžete sa tešiť na návštevu kina, bowling, sledovanie filmov. Ale dobre si angličtinu precvičíte aj večer v pube pri drinku s priateľmi.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena           
Popis

195 GBP

kurz General English (20 vyuč.hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

335 GBP

kurz General English (20 vyuč.hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/1 vrátane polpenzie (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.