TWIN English Centres, Londýn

Krásna moderná škola, po perfektnom kurze kávička v kaviarni, časopis v knižnici a nakoniec dobitie bateriek vo fitku či plavárni. A to všetko na jednom mieste. Vitajte v TWINe.


Trošku o škole

Škola akreditovaná British Council ponúka okrem kvalitných kurzov angličtiny (štandardných aj šitých na mieru) aj príjemné prostredie, svetlé a moderné triedy vybavené technológiami na podporu učenia, všadeprítomnú WiFi pre prístup na internet aj v mobilných telefónoch a tabletoch na pomoc počas hodín, prístup do e-learningového prostredia, každý týždeň nové hodiny a skvelé vybavenie pre voľný čas. Študentská zóna pre trávenie času s priateľmi či vychutnanie si obeda, počítačová miestnosť, vybavené fitko, bazén, kaviareň, hodiny tanca či obrovská knižnica na pomoc s domácimi úlohami.
TWIN English Centres je vedúcim centrom pre výuku angličtiny, pracovnú skúsenosť a poskytovateľ skupinových tours, ktoré poznajú študenti, rodičia aj agentúry po celom svete. V našej ponuke jazykových pobytov má TWIN svoje stále miesto už dlhé roky a my sa veľmi tešíme, že vám môžeme naďalej ponúknuť kvalitu, ktorú sme sami odskúšali a ktorá nieleže trvá, ale dookonca posúva latku stále vyššie.
Jazykové centrá TWIN boli založené v roku 1993 a odvtedy sa úspešne rozvíjajú. Školy v Greenwich a Eastbourne ponúkajú štandardné, ale aj kurzy šité na mieru, vo výborných a dostupných cenových reláciách či už hovoríme o kurze alebo ubytovaní. Obe školy sú akreditované British Council a Independent Schools Inspectorate (nezávislý školský inšpektorát). Či hľadáte všeobecné jazykové vzdelávanie, naštartovanie kariéry alebo si len chcete spraviť užitočný výlet a zažiť niečo nové, TWIN pre vás určite má vhodný variant.Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz, prípadne English Unlimited ponúka až 40h angličtiny týždenne.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • V ponuke nájdete ranné aj poobedňajšie kurzy.
  • Maximálny počet študentov v triede je 18.
  • Kurzy sú pre dospelých od 16 rokov, juniorské kurzy sú pre deti od 12 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.

V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Počas kurzu v TWIN London môžete bývať v hostiteľskej rodine alebo je tu možnosť ubytovania v rezidencii či zdieľanom apartmáne. Ubytovanie v hosťovskej rodine znamená, že sa na chvíľu stanete jej členom a lepšie tak spoznáte miestne pomery a ľudí. Študentská rezidencia a apartmán zas spája študentov z celého sveta. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.


Londýn, Veľká Británia

Britskú metropolu netreba zvlášť predstavovať. Je to jedno z najrozmaniteších, najfascinujúcejších a najinšpiratívnejších miest na svete a rozhodne stojí za návštevu. Okrem nespočetného množstva kultúrnych pamiatok, ktoré máte určite na svojom „must-see“ zozname máte možnosť navštíviť aj kultúrne predstavenia, poprechádzať sa po známej Oxford Street a kúpiť niečo pekné, ochutnať známe Fish and chips, v miestnej krčmičke si so spolužiakmi vypiť drink, zjesť sendvič v udržiavanom parku, zabaviť sa v Múzeu voskových figurín alebo odsledovať výmenu stráží pred Buckinghamským palácom...Na Britské múzeum si určite rezervujte aspoň pol dňa! Londýn nikdy neomrzí, nezunuje sa a vždy bude mať čo ponúknuť popri pilovaní vedomostí a poctivom vzdelávaní sa. Navyše, do Londýna môžete priletieť z Bratislavy, Viedne, Budapešti či Krakowa.. ak sa bojíte lietať, pravidelné autobusové linky premávajú tiež.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena            
Popis

145 GBP

kurz General English Afternoon (20 vyuč. hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

295 GBP

kurz General English Afternoon (20 vyuč. hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/1 vrátane raňajok (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.