Vitajte! Už ste zaregistrovaný?
english language

Call centrum

call_centrum

Doplnkové služby

Nezabudnite na naše doplnkové
služby, ktoré vám uľahčia cesty

>> poistenie >> prenájom aut
>> transfery >> prehliadky
>> víza >> letiskové salóniky

EURO kalkulačka

Konverzný kurz je 1 EUR = 30,1260 SKK

Letenky

Na tejto stránke vám ponúkame vyhľadávací formulár pre letenky. Vyhľadávame štandardné letenky a aj lacné letenky (letenky nízkonákladových prepravcov) v jednom kroku. Letenky majú konečnú cenu, vrátane všetkých poplatkov. Do formuláru v ľavej časti stránky zadajte miesto odletu a miesto príletu, zvoľte dátumy a ostatné parametre pre vyhľadávanie letenky a potom kliknite na tlačítko Hľadaj.

Letenky vyhľadávame z viac ako 3 miliónov možností a viac ako 450 leteckých spoločností, čo vám prináša najlacnejšie letenky na trhu.

V prípade problémov s vyhľadávaním letenky kontaktujte prosím náš helpdesk na telefónnom čísle 02/526 32 437, alebo nás kontaktujte emailom.

Lacné letenky

Cena letenky závisí od mnohých faktorov, náš rezervačný systém leteniek vyhľadáva aj lacné letenky (letenky nízkonákladových prepravcov) v jednom kroku. Môžete jednoducho porovnať cenu letenky bežných prepravcov a lacné letenky nízkonákladových spoločností. Pre lepšiu cenu je možné zadať ako miesto odletu text FLEXI1 až FLEXI3, čo vyhľadá letenky s odletom z  Bratislavy, Prahy, Budapešti, Viedne, Krakova, Ostravy, Brna, Žiliny, či Košíc. Naviac ponúkame vyhľadávanie pre lacné letenky tak, aby sa vyhľadávali aj dni okolo vami zadaného termínu, čo môže ešte viac znížiť cenu letenky. V niektoré dni sú letenky lacnejšie a ak Vám je jedno kedy letíte môžete ušetriť.

Letenky online

Náš rezervačný systém vyhľadáva letenky online priamo v centrálnom rezervačnom systéme, takže keď si letenku rezervujete bude skutočne rezervovaná a jej rezerváciu vám priamo na stránke ihneď potvrdíme. Nemôže sa stať, že letenka sa medzi vašou objednávkou a samotnou rezerváciou vypredá. Letenky rezervujeme online priamo u leteckých spoločností bez zbytočných prestojov.

Odporúčame Vám preštudovať informácie dostupné v hornom menu, kde sa dozviete viac informácií o online rezervácii leteniek, poistení storna, low cost letenkách a užitočných informáciách pred odletom.

Prečo letieť s CKM 2000 Travel?

Ponúkame vám niekoľko dobrých dôvodov, prečo letieť do sveta s CKM 2000 Travel:

1/ tradícia a skúsenosť

CKM 2000 Travel je jednou z najväčších cestovných agentúr na Slovensku špecializujúcich sa na predaj výhodných leteniek. Exkluzívne ponúkame najvýhodnejšie letenky pre mladých ľudí, študentov a učiteľov. Za 10 rokov využilo naše služby niekoľko desiatok tisíc spokojných klientov. Letieť s CKM 2000 Travel znamená letieť s istotou niekoľkoročných skúseností.

2/ výhodné letenky pre mladých ľudí, študetov a učiteľov

CKM 2000 Travel má ako jediná cestovná kancelária na Slovensku uzatvorené exluzívne kontrakty s vybranými leteckými spoločnosťami, na základe ktorých sme schopní poskytnúť letenky s výhodnými podmienkami študentom, učiteľom a mladým do 26 rokov.

3/ výhodné letenky pre každého

Ak nepatríte ani do jednej z vymenovaných skupín v predchádzajúcom bode, nevadí. Keďže sme jedným z najväčších predajcov leteniek na slovenskom trhu, máme k dispozícii všetky ceny, ktoré letecké spoločnosti poskytujú pre náš trh. Toto postavenie nám dáva možnosť poskytnúť vám stále najvhodnejšie riešenie. Naviac, vďaka dlhoročnej spolupráci s renomovanými leteckými spoločnosťami opakovane zaraďujeme do ponuky exkluzívne ponuky najvýhodnejších leteniek, aké neponúka žiadna iná agentúra na Slovensku.

4/ maximálna flexibilita leteniek

ponúkame vám špeciálne jednosmerné alebo spiatočné letenky s platnosťou šesť mesiacov až jeden rok. Tieto letenky vám umožnia kombinovať lety, cestovať z jedného miesta na druhé za veľmi výhodné ceny, pričom vám ponúkajú možnosť meniť termíny odletov za poplatok 10 - 30 USD, prípadne možnosť vrátenia príslušnej ceny za nepreletenú časť letenky. Naše letenky ponúkajú maximálnu flexibilitu pri minimálnych cenách.

5/ pokrytie celého sveta

CKM 2000 Travel rezervujeme letenky prostredníctvom online rezervačného systému. Vďaka nemu vám poskytneme aktuálne informácie o voľných miestach ktorejkoľvek leteckej spoločnosti na všetkých pravidlených leteckých linkách.

6/ rôzne spôsoby rezervácie letenky

letenku v CKM 2000 Travel si môžete rezervovať pohodlne online z práce alebo domova, telefonicky, osobne alebo e-mailom, a to vždy zdarma a nezáväzne v prípade zrušenia rezervácie. Informácie o našich pobočkách na Slovensku vrátane kontaktov získate na tejto linke.

7/ osobný prístup ku klientovi

pri robení rezervácie budú naši konzultanti postupovať presne podľa vašich preferencií. Stačí, ak si vyberiete destináciu a zvážite termíny, ceny, prestupy a miesta odletov. Kedykoľvek neskôr budete potrebovať poradiť alebo urobiť prípadnú zmenu rezervácie, radi vyhovieme vašim požiadavkám. Kvalita klientského servisu je jednou z našich výrazných predností a výhod!

online rezervácia

Napíšte nám
váš názor

Napíšte nám váš názor. 

Povedzte nám váš názor na našu stránku a napíšte nám. Ďakujeme.