Vitajte! Už ste zaregistrovaný?
english language

Call centrum

call_centrum

Doplnkové služby

Nezabudnite na naše doplnkové
služby, ktoré vám uľahčia cesty

>> poistenie >> prenájom aut
>> transfery >> prehliadky
>> víza >> letiskové salóniky

EURO kalkulačka

Konverzný kurz je 1 EUR = 30,1260 SKK

Fotosúťaž #zavodousCKM

Súťaž #zavodousCKM je otvorená, fotografie môžeš zasielať do 30. septembra 2018. Tešíme na tvoje parádne zábery a ty sa zatiaľ môžeš tešiť na naše brutálne výhry #hahááá 

Ak sa chystáš za veľkú mláku na Work and Travel USA 2018 spolu s nami, neváhaj a zapoj sa do súťaže o najlepšiu fotografiu vášho amerického leta s motívom CKM. Odmena je aj tentokrát naozaj brutálna, pretože víťaz súťaže #zavodousCKM získa dve spiatočné letenky do New York City od nášho partnera LOT Polish Airlines. Stále málo? #askformore  

Čo môžem vyhrať?

 • 1. MIESTO a.k.a. #CKMepicwinner: dve spiatočné letenky do NYC a späť s odletom z Budapešti alebo Košíc od LOT Polish Airlines v hodnote 1200 €, vystavené u nás v CKM do 31. októbra 2018, pričom termíny vycestovania aj návratu musia byť u oboch leteniek rovnaké a v rámci dostupných termínov od 15. januára do 31. mája 2019, ktoré výhercovi potvrdí letecká spoločnosť.

 • 2. MIESTO a.k.a. #CKMsecondhand: najnovší Apple iPad 2018 v hodnote 500 €, a to v striebornej verzii Wi-Fi 128 GB aj so štýlovým multifunkčným krytom vo farebnom prevedení podľa vlastného výberu.
 • 3. MIESTO a.k.a. #CKMstillonpedestal: nadupané bluetooth slúchadlá Apple Beats Studio Wireless by Dr. Dre v hodnote 250 €, až s 20-hodinovou výdržou batérie a vo farebnom prevedení Sky.
 • 4. až 14. MIESTO a.k.a. #CKMbetterthannothing: chytrý fitness náramok Xiaomi MiBand 2 v hodnote 40 €, ktorý je odolný voči vode či prachu, na jedno nabitie výdrž až 20 dní a spolupracuje tak s Androidom, ako aj iOS.

Tak neváhaj a ukáž s heštegom #zavodousCKM celému svetu, ako si precestoval Ameriku na pána. Zdieľaj svoje TOP momenty spoza veľkej mláky na svojich či našich sociálnych sieťach a užívaj si tvoje americké prázdniny za vodou naozaj naplno #justdoit

-------------------
-

O čom je súťaž #zavodousCKM?

Fotosúťaž #zavodousCKM je súťaž CKM 2000 Travel, s.r.o. o najlepšiu fotografiu s motívom CKM z vášho pobytu v Spojených štátoch amerických počas programu Work and Travel USA 2018. Zúčastniť sa jej môže každý účastník programu WAT USA 2018 od nás z CKM, ktorý nám svoju fotografiu pošle v termíne od 15. júna do 30. septembra 2018 prostredníctvom formulára na tomto webe a zároveň splní všetky podmienky súťaže, ktoré sú uvedené nižšie. Každý súťažiaci môže pritom do súťaže poslať maximálne tri najvydarenejšie fotografie. Následne vybrané snímky nielen odmeníme, ale aj radi ukážeme celému svetu na našich weboch, sociálnych sieťach, propagačných materiáloch, či v jedinečnom nástennom kalendári, ktorý tiež radi darujeme každému z našich výhercov #15minutesoffame

Na akú tému má byť súťažná fotografia?

Každá súťažná fotografia musí zobrazovať moment z tvojho pobytu v Amerike počas programu Work and Travel USA 2018, pričom pri výbere víťazov budeme uprednostňovať snímky, na ktorých sa objaví aj motív CKM. Ako? Fantázii sa tentokrát naozaj medze nekladú a veríme, že určite niečo zaujímavé vymyslíš, či už nápis na tričku, písmená CKM v piesku na pláži, no pomôcť ti tiež môžu aj kamoši, ktorí môžu nápis CKM vytvarovať z vlastných tiel #hahááá Takže popusti uzdu svojej kreativite, komponuj to najlepšie, čo zachytíš cez svoj objektív a uži si tak svoje americké prázdniny #zavodousCKM 

  

-------------------
-

Čo budeme na fotografii hodnotiť?

Na súťažných fotografiách budeme hodnotiť najmä:

 • Vyjadrenie motívu Ameriky/ Work and Travel USA,
 • Vyjadrenie motívu CKM
 • Originalitu,
 • Humor,
 • Splnenie podmienok na fotografiu uvedených na tejto stránke, pozri nižšie.

Ako nám fotografiu zaslať?

  

-------------------
-

Aké podmienky musí fotografia spĺňať?

 • Motívom fotografie musí byť program Work and Travel USA (práca, zábava, cestovanie a podobne).
 • Veľkou výhodou fotografie bude zobrazenie motívu CKM. ALE POZOR - AKÝKOĽVEK MOTÍV CKM (jednotivé písmená, nápis, a podobne) NESMIE BYŤ DOROBENÝ NA FOTOGRAFII AŽ NÁSLEDNE POUŽITÍM APLIKÁCIÍ ALEBO SOFTVÉRU. AKÝKOĽVEK NÁPIS MUSÍ BYŤ ODFOTENÝ, NIE NÁSLEDNE DORÁBANÝ.
 • Fotografia musí byť originálna, vytvorená autorom. Nemôže byť stiahnutá z internetu a iných médií.
 • Fotografia, ktorá bude obsahovať násilný, škodlivý, urážlivý, výhražný alebo neetický obsah, bude zo súťaže vyradená. Fotografia tiež nesmie obsahovať propagáciu alkoholu, drog a iných návykových látok.
 • Fotografia nemohla byť zaslaná a zaradená do inej súťaže organizovanej CKM 2000 Travel, s.r.o. v minulosti a musí byť zachytená počas WAT USA 2018.

Aké sú podmienky súťaže?

 • Načítavanie fotografií je možné kedykoľvek od 15.6.2018 do 30.9.2018 do 23:59 prostredníctvom formulára na tejto stránke (aktívna linka bude spustená 15.6.2018).
 • Vyhodnotenie súťaže prebehne najneskôr do 15.10.2018 a výhercovia budú osobne kontaktovaní. Mená výhercov tiež budú uverejnené na tejto stránke najneskôr 19.10.2018. 
  Kontaktné údaje vyplň prosím vo vlastnom záujme korektne, aby sme sa s tebou mohli v prípade výhry spojiť.
 • Výhru môže získať len účastník programu Work and Travel USA z CKM 2000 Travel, s.r.o. Ceny v súťaži nie sú určené pre účastníkov programu z iných agentúr.
 • Podmienkou na zaradenie do súťaže je tiež korektné vyplnenie všetkých osobných údajov vo formulári určenom na načítanie fotografie.
 • Každý súťažiaci môže poslať do súťaže maximálne 3 fotografie.
 • Fotografia musí spĺňať podmienky uvedené na tejto stránke.
 • Po zaslaní fotografie prostredníctvom formulára na zaslanie fotografie ju skontroluje náš administrátor a do 48 hodín bude fotografia zverejnená v galérii na našej stránke.
 • Zaslaním svojej fotografie súťažiaci súhlasí s jej využitím pre marketingové účely CKM 2000 Travel.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť interní pracovníci ani externí spolupracovníci CKM 2000 Travel.
 • Hlavnú cenu (2 letenky do New Yorku) môže využiť len víťaz súťaže a jeho spolucestujúci, ktorého si sám zvolí. Letenky nie je možné darovať inej dvojici. Termín letov do a z New Yorku bude dohodnutý s výhercom individuálne podľa dostupnosti voľných miest. Odlet je možný z Budapešti alebo Košíc. Letenky budú vystavené u nás v CKM do 31. októbra 2018, pričom termíny vycestovania aj návratu musia byť u oboch leteniek rovnaké a v rámci dostupných termínov od 15. januára do 31. mája 2019, ktoré výhercovi potvrdí letecká spoločnosť.

-------------------
-

P.S.: Neváhaj a zapoj sa. Veď šanca na výhru dvoch leteniek do New York City a ďalších brutálnych cien je naozaj veľká #makeyourwingreatagain

My v CKM sa aj pre teba každoročne snažíme pripraviť ten najlepší program Work and Travel USA a registráciu na leto 2019 nájdeš od 01. septembra 2018 TU. Tak... #cestujkýmmôžeš 

 

 

Na tejto stránke sú použité selfíčka našich waťákov z rokov 2014 až 2017, mená autorov sú uvedené podľa poradia fotografií: Zuzana Danielová, Kristína Brčeková, Deana Kázmerová, Mário Chrťan, Zuzana Halašová, Romana Fígerová, Martin Sarvaš, Soňa Poliaková.

 

#zavodousCKM

Napíšte nám
váš názor

Napíšte nám váš názor. 

Povedzte nám váš názor na našu stránku a napíšte nám. Ďakujeme.