Vitajte! Už ste zaregistrovaný?
english language

Call centrum

call_centrum

Doplnkové služby

Nezabudnite na naše doplnkové
služby, ktoré vám uľahčia cesty

>> poistenie >> prenájom aut
>> transfery >> prehliadky
>> víza >> letiskové salóniky

EURO kalkulačka

Konverzný kurz je 1 EUR = 30,1260 SKK

Ubytovanie - hotely

Prostredníctvom CKM 2000 Travel si môžete teraz online rezervovať ubytovanie v hoteloch vo všetkých kútoch sveta. Jednoducho stačí vyplniť rezervačný formulár v ľavej časti stránky. Vaše starosti, kde skloniť hlavu po príchode do navštívenej krajiny, sa úplne rozplynú! Nie je to nádhera?

Ubytovanie poskytujeme prostredníctvom medzinárodnej rezervačnej siete – OctopusTravel. Rezervačný systém vyhľadáva ubytovanie vo viac ako 20.000 hoteloch a 3.000 apartmánoch po celom svete - v 3.300 mestách a 112 krajinách od jednoduchých lacných jednohviezdičkových až po luxusné 5-hviezdičkové hotely.

Hotely - výhody

Cena hotelov môže byť až o 30-70% výhodnejšia oproti pultovým cenám, ktoré majú hotely oficiálne stanovené. Pri každom z hotelov nájdete podrobný a objektívny popis služieb a zariadení. Vyhľadané hotely zobrazujú dostupnosť kapacít v reálnom čase. Hotely umožňujú okamžité potvrdenie po rezervácii, možnosť vytlačiť voucher na služby spoločne s orientačnou mapou, možnosť vyhľadávania a rezervovania všetkých druhov hotelových izieb, od jednoposteľových po trojposteľové s prísteľkami a možnosť kúpy viacerých služieb v jednej transakcii - nákupnom košíku.

V rezervačnom systéme si môžete objednať aj množstvo prehliadok a exkurzií alebo transferov.

Ako si zabezpečiť ubytovanie

Rozhodnite sa pre mesto, kam chcete cestovať a v ľavej časti zadajte jeho názov, požadovaný termín, počet nocí a zvoľte potrebný počet a typ izieb. Po kliknutí na tlačítko vyhľadať pre vás vyhľadáme najvýhodnejšie ubytovanie v hoteloch v zadanom meste. Následne môžete pokračovať na rezerváciu.

Aktuálne tipy na ubytovanie:

Ubytovanie v Paríži

Výhodné ceny hotelov v Paríži! Využite našu jesennú ponuku kvalitného ubytovania a lacných leteniek na prehliadku Paríža.

Prehliadky

Ak ste ubytovaný v niektorom meste môžete použíť naše vyhľadávanie prehliadok. Prehliadky vám umožňujú spoznať dané mesto a jeho pamiatky.

Napíšte nám
váš názor

Napíšte nám váš názor. 

Povedzte nám váš názor na našu stránku a napíšte nám. Ďakujeme.