Americké leto ako z filmu

V minulej časti WAT USA ste videli: Stovky našich waťákov sa po dvoch strastiplných koronových sezónach bez programu konečne dočkali svojho happy endu. Zbalili si kufre a s J1 vízami vo vačku prekročili hranice Spojených štátov, ktoré sa im na viac ako tri mesiace stali prechodným domovom. Americké leto si užívali naozaj naplno - od pláží a boardwalkov východného pobrežia, cez menšie mestečká vnútrozemia a národné parky západu až po plavby v Karibiku. Vďaka WAT USA dnes majú títo americkí dobrodruhovia na konte tisíce precestovaných kilometrov a desiatky splnených cestovateľských snov. Znie to až neuveriteľne, ale instagram @ckmslovensko a hešteg #zavodousCKM sa v lete 2022 objavil až na 1802 storkách, 1432 fotkách a v 163 reelsoch a medzi nimi boli častokrát aj miesta, ktoré sa spájajú s kultovými príbehmi filmového plátna.

FOTO: Brigita Vrábeľová, WAT USA 2022, Carrie Bradshaw´s Apartment FOTO: Brigita Vrábeľová, WAT USA 2022, Carrie Bradshaw´s Apartment

To be continued:
Filmy nás všetkých odjakživa fascinovali, podobne ako cestovanie. Iné svety, kultúry, zápletky, nové postavy s novými dialógmi. Byť súčasťou niečoho väčšieho, čo nás ihneď pohltí a vtiahne do deja. A hoci vo filmovom svete sú vždy rôzni hrdinovia, v príbehu Work and Travel USA ste hlavnými postavami aj scenáristami vy, naši waťáci. Iba vy rozhodujete o tom, či sa vaše americké leto zmení na veľkú párty v štýle Great Gatsby, romantiku ako zo Zápisníka jednej lásky alebo pretancujete letom s pôvabom Baby z Hriešneho tanca.

FOTO: Viktória Richnavská, WAT USA 2022, Forrest Gump Point FOTO: Viktória Richnavská, WAT USA 2022, Forrest Gump Point

Preto sme sa v sezóne 2023 rozhodli spojiť hviezdny svet filmu so skvelými waťáckymi bonusmi. Čo to znamená? V sérii WAT USA 2023 nás čaká niekoľko skvelých tematických filmových epizód, ktoré zakaždým prinesú aj nejaký ten výhodný bonus navyše. Špeciálne zľavy, zaujímavé súťaže či odmeny. Každá epizóda bude iná a vždy sa bude viazať na aktuálne platnú cenu programov WAT USA. No a čo bude vyvrcholením tohtoročnej waťáckej série? No predsa grandiózne finále v podobe zaoceánskeho leta #seasonfinaleTak sa pohodlne usaď, daj robiť pukance a zaži s nami americké leto ako z filmu. A teraz vitaj v epizóde Friends, ktorá trvá do 10. februára #CestujKýmMôžeš

Viac info o programe

FRIENDS #episode

V prechádzajúcich častiach ste videli:Objav americké zákutia

New York, Miami, Los Angeles či Las Vegas? A čo takto Grand Canyon či Yellowstone? Či už si mestský typ alebo preferuješ čarovnú prírodu, za veľkou mlákou nájdeš všetko, po čom tvoja cestovateľská duša túži.

Viac info