Prečo WAT USA s nami? Lebo #CKM4U

Stále uvažuješ nad tým, prečo vykročiť za svojím vysnívaným americkým letom práve s nami v CKM? Keďže sa programu Work and Travel USA venujeme už viac než dve desaťročia, okrem bohatých skúseností sa nám u našich partnerov podarilo pre našich waťákov vybaviť množstvo ďalších výhod, ktoré inde nenájdeš. Navyše stále platí, že naše programy WAT USA sú tou najlepšou kombináciou pomeru ceny a kvality na slovenskom i českom trhu. A to netvrdíme len my, ale najmä tisícky našich spokojných waťákov, vďaka ktorým sme sa stali najväčšou Work and Travel USA agentúrou v Čechách i na Slovensku a zároveň TOP značkou mladých na Slovensku ôsmy rok po sebe, pričom túto šnúru ťaháme už od roku 2012.

Foto: Jakub Rendek, CKM waťák 2018 Foto: Jakub Rendek, CKM waťák 2018

Nulový registračný poplatok a žiadne skryté poplatky

U nás v CKM za nezáväznú a bezplatnú registráciu na Work and Travel USA naozaj nezaplatíš ani cent. Všetky informácie ti radi poskytneme vopred a bezplatne a o všetkých poplatkoch, ktoré sú spojené s tvojou cestou za veľkú mláku vieš vopred. Stále neveríš? Presvedč sa sám a klikni na www.WATsteps.sk.

Postupné platby a žiadne poplatky počas leta

Pri podpise programovej zmluvy môžeš pri všetkých našich programoch Work and Travel USA uhradiť len zálohu 190 USD a zvyšok z programového poplatku doplatíš až v momente, kedy ti spoločnými silami nájdeme vysnívanú prácu, alebo keď nám predložíš svoj americký Job Offer. Ďalšie poplatky spojené s tvojou americkou cestou – poplatok SEVIS, vízový poplatok, spiatočná letenka a cestovné poistenie – tiež platíš postupne v priebehu niekoľkých mesiacov a počas leta nám už nezaplatíš ani cent.

Foto: Maca Rebrová, CKM waťáčka 2018 Foto: Maca Rebrová, CKM waťáčka 2018

Second Job bez poplatku a CKM Skype Fairs zadarmo

Ak si v USA nájdeš ďalšiu prácu, radi ti ju s našimi sponzormi schválime bezplatne. A nielen tú druhú. Pokojne aj tretiu, štvrtú či piatu. U nás v CKM to máš vždy zadarmo. A úplne zadarmo môžeš v rámci programu JOB Placement využiť aj naše CKM Skype Fairs. Veď naším poslaním je nájsť ti tú najlepšiu možnú prácu podľa tvojich preferencií. A keďže nám už raz za tieto služby zaplatíš v programovom poplatku, prečo by si nám mal platiť opäť?

Zľava pre repeaterov a možnosť vrátiť sa cez program BASIC

Ak si už WAT USA zažil na vlastnej koži a plánuješ sa za veľkú mláku vrátiť aj toto leto, u nás v CKM ti radi poskytneme zľavu z programového poplatku BASIC alebo LIFEGUARD. Veľa už vieš, tak prečo nemať nejakú, aspoň malú výhodu? Navyše, ak si v minulosti pracoval u zamestnávateľa, ktorého si si vybral v našich programoch JOB Placement a JOB Fair a ku ktorému sa chceš opäť vrátiť, môžeš tento krát využiť práve náš najlacnejší program BASIC. Stačí, ak sa so svojím zamestnávateľom dohodneš na pracovných podmienkach a poskytne ti Job Offer.

Foto: Monika Zacharová, CKM waťáčka 2018 Foto: Monika Zacharová, CKM waťáčka 2018

Skupinový vízový pohovor na ambasáde v Bratislave bez poplatku

Povinnou súčasťou WAT USA je aj vízový pohovor na americkej ambasáde. My v CKM spolu s americkým veľvyslanectvom v Bratislave organizujeme skupinové pohovory, aby sme vám i ambasáde ušetrili kopec času a starostí. Americký konzulát si pritom za vízový pohovor účtuje 160 USD, no ak sa chceš zúčastniť nášho skupinového pohovoru, budeš túto čiastku platiť nám a v eurách, pretože je to tento krát jednoduchšie pre nás. Môže tak vzniknúť malý kurzový rozdiel, no ak chceš tých pár eur ušetriť, bez problémov si môžeš svoj vízový pohovor zorganizovať aj sám. My v CKM ti radi poskytneme všetky informácie a inštrukcie bezplatne.

Najvýhodnejšie cestovné poistenie do USA na trhu

Ak sa rozhodneš do USA vycestovať spolu s nami v CKM, maj na pamäti, že cestovné poistenie si musíš zakúpiť u nás, a to nielen na obdobie práce, ale aj na čas, ktorý stráviš na cestách. Neber to ako záťaž, naopak, takéto poistenie je výhodou najmä pre teba – takto budeš krytý po celú dobu svojho amerického pobytu, teda odo dňa nástupu do lietadla, až po deň návratu domov, a to najvýhodnejším cestovným poistením pre cesty za veľkú mláku na slovenskom a českom trhu od poisťovne Union. Spolu sme pre našich waťákov pripravili špeciálny balík poistenia, ktorý je lacnejší a má lepšie krytie ako americké cestovné poistenie od našich vízových sponzorov, ktoré je inak povinnou súčasťou programu Work and Travel USA.

Foto: Frederika Bírová, CKM waťáčka 2018 Foto: Frederika Bírová, CKM waťáčka 2018

Poistenie storna programu a letenky zakúpenej v CKM

Bojíš sa svojej slabej angličtiny alebo neočakávaných komplikácií pred vycestovaním za vysnívaným americkým letom? Určite ti odporúčame využiť možnosť zakúpiť si k našim programom Work and Travel USA a letenkám aj poistenie storna, rovnako od poisťovne Union. Vždy stojí 2,8% z ceny produktu a kryje najmä vážne zdravotné či rodinné dôvody v prípade nevycestovania alebo aj prípadné neudelenie víz. Ak by si si teda napríklad týždeň pred odletom zlomil nohu, poisťovňa by ti preplatila až 80 % z investovaných peňazí.

Pomoc s letenkou a vrátením daní

Keďže my v CKM predávame aj letenky, budeme veľmi radi, ak si tú svoju americkú kúpiš práve cez nás, čo má svoje značné výhody. V prípade zrušených letov, krachov leteckých spoločností, požiadaviek na zmeny dátumov či miest alebo storna tvojej letenky, sa snažíme vyriešiť všetko podľa tvojich predstáv. Navyše, k letenke od CKM ti vieme nastaviť aj poistenie storna. Ak však nájdeš nejakú výhodnú letenku, ktorú my v ponuke nemáme, môžeš si ju v rámci WAT USA kúpiť aj mimo nás. Počítaj však s jednorazovým poplatkom 35 EUR za spracovanie údajov z tvojej letenky a ich zosúladením s pracovným povolením a cestovným poistením. Rovnako ti vieme pomôcť aj s refundáciou daní, ktoré počas svojho leta za vodou odvedieš americkej administratíve.

Foto: Ľuboš Herda, CKM waťák 2018 Foto: Ľuboš Herda, CKM waťák 2018

Osobný konzultant a štyri pobočky od západu na východ

U nás v CKM ťa vždy radi uvidíme osobne, pričom na výber máš až zo štyroch slovenských pobočiek – Bratislava, Nitra, Banská Bystrica a Košice. Budeme ťa tiež radi sprevádzať nielen celou tvojou cestou za veľkú mláku, ale aj počas nej či po tvojom návrate. A aby to išlo naozaj hladko, pridelíme ti osobného konzultanta, ktorý ti rád odpovie na všetky otázky a vždy ochotne vysvetlí všetko potrebné.

Minimum papierov a ONLINE pobočka v systéme #WATsteps

V CKM sa snažíme šetriť nielen životné prostredie, ale aj tvoj čas. Najmä z tohto dôvodu drvivá väčšina našej komunikácie prebieha ONLINE, cez náš systém #WATsteps, telefón alebo e-mail. Naši waťáci môžu náš ONLINE systém #WATsteps využívať bezplatne. Tí, ktorí už na WAT USA boli a chcú ušetriť čo najviac času, môžu tiež bezplatne využiť služby našej ONLINE pobočky. A ak od teba budeme potrebovať nejaké dokumenty, zväčša nám ich môžeš poslať aj naskenované, alebo si ich rovno nahráš práve do svojho ONLINE konta #WATsteps.

Garantované umiestnenie s priateľmi

Ste dvojica alebo trojica? Bez problémov. My v CKM vám vieme garantovať spoločné umiestnenie u rovnakého amerického zamestnávateľa, a to dokonca podľa vašich preferencií. Ste väčšia skupinka? Na 100 % vám to už garantovať síce nevieme, ale určite urobíme všetko, čo je v našich silách, aby ste zažili to najlepšie americké leto spolu. Prostredníctvom našich bezplatných CKM Skype Fairs alebo programu JOB Fair sa nám v minulosti podarilo umiestniť aj väčšie, šesť až osemčlenné skupinky.

Foto: Frederika Bírová, CKM waťáčka 2018 Foto: Frederika Bírová, CKM waťáčka 2018

A ak ešte stále váhaš nad tým, či stráviť svoje tohtoročné leto za veľkou mlákou, polož si len tri jednoduché otázky. Kedy, keď nie TERAZ? Kto, keď nie TY? S kým, keď nie s CKM?


Registrácia WAT USA #byCKM