Hľadá sa VYVOLENÝ
...a traja šťastlivci mesiaca

Programový poplatok a poistenie na celú dĺžku amerického pobytu na náš účet? A k tomu ako bonus osobný kuriér? Oh yes, toto všetko získa náš VYVOLENÝ leta 2020. Okrem absolútneho víťaza budeme žrebovať aj troch šťastlivcov mesiaca, ktorí získajú zľavu 50 USD z programového poplatku. 

Podpíš programovú zmluvu, uhraď aspoň zálohu, zdieľaj tento obrázok a staň sa VYVOLENÝM :) Podpíš programovú zmluvu, uhraď aspoň zálohu, zdieľaj tento obrázok a staň sa VYVOLENÝM :)

Ako sa stať VYVOLENÝM?

Stačí do 31. januára 2020 podpísať programovú zmluvu Work and Travel USA pre programy JOB Placement alebo JOB Fair, uhradiť programový poplatok alebo aspoň zálohu vo výške 190 USD a zároveň verejne zazdieľať obrázok VYVOLENÉHO na fejsbúku alebo instagrame. Nezabudni nás pri zdieľaní tagnúť a napísať @CKM, ja som VYVOLENÝ tohto leta. Aby sme vedeli, že si to práve ty, koho hľadáme :) 

Zo všetkých zdieľaných obrázkov na fejsbúku a instagrame vylosujeme jedného výhercu, ktorý sa bude môcť aj ďalšie leto pýšiť titulom VYVOLENÝ. Výherca od nás získa ZADARMO:

  • programový poplatok JOB Placement alebo JOB Fair
  • poistenie na celú dĺžku pobytu
  • osobného kuriéra, ktorý mu doručí predodletový balíček a pas s vízami až k nemu domov

Ak sa rozhodneš pre JOB Fair Santa Cruz, ktorého cena je o 200 USD vyššia ako cena programov JOB Placement a JOB Fair, môžeš sa do súťaže o VYVOLENÉHO zapojiť takisto, v tvojom prípade však výhrou bude zľava v hodnote bežného programového poplatku JOB Placement alebo JOB Fair, čiže v prípade výhry získaš programový poplatok JOB Fair Santa Cruz len za cenu 200 USD.

Vyvolené americké leto našej waťáčky Mati :)

...a čo tí šťastlivci mesiaca?

Okrem VYVOLENÉHO hľadáme aj troch šťastlivcov, ktorí od nás získajú zľavu 50 USD z programového poplatku. Šťastlivca mesiaca budeme žrebovať vždy prvý pracovný deň nasledujúceho kalendárneho mesiaca. Do tohto žrebovania budú zaradení tí, ktorí splnia vyššie spomenuté podmienky v príslušnom mesiaci. Napríklad v prípade losovania o decembrového šťastlivca pôjde o podpis programovej zmluvy, úhrady zálohy a zazdieľanie obrázku VYVOLENÉHO v mesiaci december. Prvé losovanie máme za sebou a ŠŤASTLIVCOM MESIACA november sa stala naša waťáčka Janka Bosáková, ktorá s nami za veľkú mláku ide cez program JOB Fair. Gratulujeme! :) Ďalšie losovanie, tentokrát o decembrového šťastlivca, nás čaká začiatkom januára. 

Foto: Maťa Vičanová, Vyvolená pre leto 2019 Foto: Maťa Vičanová, Vyvolená pre leto 2019

V lete 2019 sa VYVOLENOU stala naša waťáčka Martina Vičanová, ktorá si svoje leto za veľkou mlákou užila v New Yorku na Long Islande. O svojom vyvolenom americkom lete nám Maťa prezradila viac v aktuálnom vydaní našich WAT Noviniek. Pozri strany č. 2 a 3.

VYVOLENÉHO leta 2020 vyžrebujeme v sobotu, 1. februára 2020, na našom CKM JOB Fairi, a.k.a. najväčšej Work and Travel akcii široko-ďaleko. Všetky aktuálne info nájdeš na fejsbúku CKM a na instagrame @ckmslovensko. Tak čo, budeš to budúce leto práve ty, kto zažije nezabudnuteľné americké leto takmer ZADARMO? :)


Registrácia WAT USA #byCKM