CKM JOB Fair #byCKM

Ak si vyberieš v rámci Work and Travel USA náš program JOB Fair, máme pre teba pripravený brutálny event s názvom CKM JOB Fair 2020, ktorý sa bude konať 1. februára 2020 v Bratislave. Ešte skôr ako začneme – tu sú dve malé video ochutnávky z JOB Fairu 2019:


CKM Job Fair 2019 a.k.a Americké leto 2019 sa začalo


Prečo cestujem do USA? Reportáž z CKM Job Fair 2019

CKM JOB Fair zamestnávatelia 2020

CKM JOB Fairu 2020 sa okrem teba a ďalších našich študentov zúčastnia aj naši TOP zamestnávatelia z viacerých atraktívnych kútov Spojených štátov. Práve tam ich budeš môcť stretnúť osobne, čo znamená, že získaš šancu vybojovať si na pohovore z očí do očí svoje vysnívané pracovné miesto u jedného z nich. Úspešnosť našich waťákov sa každoročne pohybuje okolo 90 percent. Ak sa chceš zúčastniť tejto profi zorganizovanej, najlepšej Work and Travel akcie široko-ďaleko, príliš dlho neváhaj, pretože naše ponuky v rámci CKM JOB Fair 2020 majú limitované kapacity. Tak aby ťa niekto náhodou nepredbehol a neuchmatol si práve tvoj #dreamjob.
K niektorému z našich CKM JOB Fair zamestnávateľov sa môžeš prihlásiť priamo prostredníctvom svojho konta v našom ONLINE systéme #WATsteps. Stačí, ak splníš podmienky vybraného zamestnávateľa a s nami v CKM podpíšeš programovú zmluvu na program JOB Fair. A nezabudni, že ak by ti to aj náhodou nevyšlo, nič sa nedeje. Spoločnými silami pre teba dodatočne nájdeme vysnívanú americkú prácu prostredníctvom našej ONLINE App InterExchange.

Ponuku zamestnávateľov, ktorí sa zúčastnia CKM JOB Fairu nájdeš v prehľade udalostí vo #WATsteps.