JOB PLACEMENT #byCKM

V tomto prípade si s našou pomocou budeš hľadať prácu za veľkou mlákou ONLINE a z pohodlia domova. Ak teda nemáš nájdenú žiadnu prácu, ani nepoznáš nikoho, kto by ti s jej hľadaním v USA vedel pomôcť, zároveň vieš, že nechceš pracovať ako bazénový plavčík, no si rozhodnutý, že chceš vycestovať na WAT USA spolu s nami v CKM, práve pre teba je určený najobľúbenejší program našich waťákov - JOB PLACEMENT. Platí pritom, že nájdenie práce podľa tvojich predstáv a zadaných kritérií ti po splnení jednoduchých podmienok garantujeme.


Dve možnosti plné možností

Na ceste k svojmu americkému dream jobu môžeš v tomto prípade využiť kombináciu dvoch skvelých možností. V rámci nášho programu JOB PLACEMENT si môžeš hľadať prácu za oceánom jednak prostredníctvom ONLINE aplikácie nášho najväčšieho amerického vízového sponzora InterExchange, a zároveň sa môžeš bezplatne zúčastniť ktoréhokoľvek z desiatok našich CKM Skype Fairs. O čom to hovoríme?
V skratke, po tom, ako sa rozhodneš pre program Work and Travel USA JOB Placement ti umožníme prístup do prehľadnej aplikácie ONLINE App InterExchange – predstaviť si ju môžeš ako tvoj waťácky fejsbúkový profil. Tento osobný profil si následne vyplníš (foto, niečo o sebe, záľuby, škola, pracovné skúsenosti a tak ďalej) a potom si budeš môcť nastaviť svoje vlastné pracovné preferencie. Okrem iného si môžeš napríklad vybrať typy pracovných pozícií (od housekeeping, cez beach attendant, server, až po cook, kitchen help, maintenance a podobne). Na výber máš dokopy približne 3500 pracovných miest v 11 amerických regiónoch. Mid-Atlantic, New England, Alaska, California & Nevada či Rocky Mountains. Rozhodnúť sa teda môžeš pre rozličné lokality ako aj rôzne pracovné pozície. Staneš sa čašníkom, pomocníkom v kuchyni či budeš strážcom čistoty amerických hotelov? Výber je len na tebe. Príliš dlho však nečakaj. Vieš ako to býva, kto prv príde, ten prv melie.


Ako sme už vyššie spomínali, JOB PLACEMENT ti prináša množstvo možností. Napríklad využiť aj bonusovú ponuku „skrytú“ v tomto programe, a tou sú pohovory CKM Skype Fairs. To znamená, že v rámci nášho programu Work and Travel USA JOB PLACEMENT môžeš bez akéhokoľvek príplatku využiť aj možnosť prihlásiť sa na tebou vybrané CKM Skype Fairs, ktorých máme v ponuke každý rok niekoľko desiatok. Ide o Skype pohovory priamo s americkými zamestnávateľmi. Úspešnosť našich waťákov sa každoročne pohybuje okolo 80 až 90 percent. Ak sa ti teda niektorý z našich tohtoročných CKM Skype Fairs zapáčil a už teraz sa vidíš na danom mieste, určite odporúčame Skype pohovor vyskúšať. Nič za to nedáš. Ak by ti to aj náhodou nevyšlo, môžeš vyskúšať iný, opäť podľa vlastného výberu, alebo ti spoločnými silami nájdeme prácu za veľkou mlákou cez ONLINE App InterExchange. Na záver však ešte raz pripomíname, že nájdenie práce podľa tvojich kritérií a predstáv ti po splnení jednoduchých podmienok garantujeme, čiže doma sedieť určite nezostaneš :)