CKM Skype Fairs #byCKM

Ak si vyberieš náš WAT USA program JOB PLACEMENT, máme pre teba pripravenú bohatú ponuku pohovorov CKM Skype Fairs s našimi overenými americkými zamestnávateľmi. Ako bezplatná súčasť programu JOB Placement ti naše CKM Skype Fairs ponúkajú ideálnu šancu nájsť si svojho vysnívaného zamestnávateľa z pohodlia domova, ONLINE a bez príplatku. Počas minuloročnej sezóny 2019 si naši waťáci mohli vybrať z viac ako 30 CKM Skype Fairs. Ponuka pohovorov je teda naozaj pestrá a konečný výber necháme len a len na teba. Príliš dlho však neváhaj, pretože aj naše CKM Skype Fairs majú limitované kapacity. Tak aby ti niekto nevyfúkol tvoju vysnívanú prácu za veľkou mlákou spopod nosa.


K jednému z našich amerických zamestnávateľov sa na Skype pohovor môžeš prihlásiť už teraz, a to priamo prostredníctvom svojho konta v našom ONLINE systéme #WATsteps. Stačí, ak splníš podmienky vybraného zamestnávateľa a s nami v CKM podpíšeš programovú zmluvu na program JOB PLACEMENT. A nezabudni, že ak by ti to aj náhodou nevyšlo, nič sa nedeje. Spoločnými silami ti nájdeme vysnívanú americkú prácu prostredníctvom našej ONLINE App InterExchange, alebo sa budeš môcť bezplatne zúčastniť ďalšieho z našich pohovorov CKM Skype Fairs, opäť podľa vlastného výberu.


Registrácia WAT USA #byCKM


Z čoho mám na výber?

Zoznam našich aktuálnych CKM Skype Fairs pre leto 2020 nájdeš spolu s dátumami pohovorov nižšie v texte, prípadne si môžeš pozrieť ich zoznam priamo v prehľade udalostí vo #WATsteps.CKM Skype Fair - Ace Aquatics
Lokalita: Maryland
INFO o pracovnej ponuke
Dátum pohovoru: priebežne

Chceš mať farbu ako čokoládka a zažiť letnú…

čítaj viac Prihlasovanie uzavreté
CKM Skype Fair - Two Mile Landing Restaurant & Marina
Lokalita: Wildwood, New Jersey
INFO o pracovnej ponuke
Dátum pohovoru: priebežne

Skvelé pracovné podmienky a množstvo pracovných…

čítaj viac Prihlasovanie uzavreté
CKM Skype Fair - Eddie's Grill
Lokalita: Geneva, Ohio
INFO o pracovnej ponuke
Dátum pohovoru: priebežne

Chcel by si si leto za veľkou mlákou naozaj užiť?…

čítaj viac Prihlasovanie uzavreté