Fotosúťaž #zavodousCKM 2018

Kto CKM pozná, dobre vie, že sme majstrami súťaží, prekvapení a bonusov. Aj preto sa s nami či už doma alebo v USA rozhodne nudiť nebudeš. Minulý rok sme si pre našich waťákov pripravili brutálnu letnú foto súťaž #zavodousCKM.

Ďakujeme, že ste boli #zavodousCKM!

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili do našej brutálnej letnej súťaže #zavodousCKM. Počtom aj kvalitou súťažných fotografií z vašich amerických prázdnin WAT USA 2018 ste nás úprimne milo prekvapili.
Poslali ste nám skutočne skvelé zábery, na ktorých je veľa emócií, smiechu, poznania, pohody či zábavy. A, v neposlednom rade, na mnohých z nich sme sa objavili aj my, CKM. Čo dodať? Ďakujeme. Poslali ste nám totiž kus samých seba, svojich zážitkov a svojich skúseností. Možno aj svojich budúcich ja. Nás v CKM teší, že sme k tomu všetkému mohli svojou trochou prispieť #CKM4U
Náš cieľ, aby ste #zavodousCKM prežili nezabudnuteľné leto sme splnili, no ťažšie pre nás bolo vybrať výhercov. Najmä v TOP 3 sme sa poriadne zapotili a musela rozhodnúť až notárka z legendárneho kolesa šťastia #hahááá
Každopádne, veľmi si vážime každú jednu fotografiu, ktorú ste nám do našej brutálnej letnej súťaže poslali. Zároveň si myslíme, že v našej fotogalérii je niekoľko desiatok ďalších, ktoré by si tiež zaslúžili ocenenie a rovnako veľa sme ich vďaka heštegu #zavodousCKM, ktorý ste počas leta použili viac než 800-krát, našli aj na našom fejsbúku či instagrame. WOW.
Celé to však bola jedna veľká súťaž, v ktorej, nanešťastie, nemôže vyhrať každý. Po veľmi dlhom, naozaj zodpovednom rozhodovaní a hlasovaní sme sa dopracovali k nasledovným výsledkom. Ako sa hovorí, česť víťazom a... porazených tento krát vynecháme. Veď z vašich fotiek je jasné, že takí medzi vami nie sú.

1. MIESTO a.k.a. #CKMepicwinner: Marcela Rebrová

Marcela sa stala víťazkou a získala hlavnú cenu:
2 spiatočné letenky do NYC a späť s odletom z Budapešti alebo Košíc od LOT Polish Airlines v hodnote 1200 €!
Leto, slnko, piesok, Amerika, oceán, cruise ship, pohoda, úsmev,... a CKM. Čo dodať? Veľmi gratulujeme!

Foto: Marcela Rebrová Foto: Marcela Rebrová

2. MIESTO a.k.a. #CKMsecondhand: Monika Zacharová

Monika sa stala výherkyňou najnovšieho Apple iPad 2018 v hodnote 500 €, a to v striebornej verzii Wi-Fi 128 GB aj so štýlovým multifunkčným krytom vo farebnom prevedení podľa vlastného výberu.

Foto: Monika Zacharová Foto: Monika Zacharová

3. MIESTO a.k.a. #CKMstillonpedestal: Erik Bíro

Erik vyhráva nadupané bluetooth slúchadlá Apple Beats Studio Wireless by Dr. Dre v hodnote 250 €, až s 20-hodinovou výdržou batérie a vo farebnom prevedení Sky.

Foto: Erik Bíro Foto: Erik Bíro

4. až 14. MIESTO a.k.a. #CKMbetterthannothing

Výhercovia získavajú chytrý fitness náramok Xiaomi MiBand 2 v hodnote 40 €, ktorý je odolný voči vode či prachu, na jedno nabitie výdrž až 20 dní a spolupracuje tak s Androidom, ako aj iOS.

Foto: Martin Vetro Foto: Martin Vetro

Foto: Miriam Zacharová Foto: Miriam Zacharová

Foto: Pavel Sikora Foto: Pavel Sikora

Foto: Sofia Marková Foto: Sofia Marková

Foto: Barbora Hojdíková Foto: Barbora Hojdíková

Foto: Veronika Matejová Foto: Veronika Matejová

Foto: Lucia Ružičková Foto: Lucia Ružičková

Foto: Peter Pikulík Foto: Peter Pikulík

Foto: Bibiana Košová Foto: Bibiana Košová

Foto: Simona Paľovčíková Foto: Simona Paľovčíková

Foto: Marek Nicolas Petríček Foto: Marek Nicolas Petríček

Špeciálna cena a.k.a. #CKMbetterthannothing_volume2

Nedalo nám to, nebolo to v pláne, ale vybrali sme ešte 2 dodatočné fotografie, jednu za kreativitu s motívom CKM a druhú za technickú kvalitu.
Výhercovia získavajú tiež chytrý fitness náramok Xiaomi MiBand 2 v hodnote 40 €, ktorý je odolný voči vode či prachu, na jedno nabitie výdrž až 20 dní a spolupracuje tak s Androidom, ako aj iOS.

Foto: Andrej Bukovčák Foto: Andrej Bukovčák

Foto: Radka Lenčuchová Foto: Radka Lenčuchová

Ešte raz, ďakujeme všetkým zúčastneným, blahoželáme všetkým výhercom a ďakujeme aj našim priateľom z LOT Polish Airlines. Z vašich víťazných fotografií vznikol aj malý nástenný kalendár pre rok 2019, ktorý získali ako darček naši waťáci.