CKM JOB FAIR 2019 #byCKM

Ak si vyberieš náš WAT USA program JOB FAIR, máme pre teba pripravený brutálny event s názvom CKM JOB FAIR 2020, ktorý sa bude konať vo februári 2020 v Bratislave. Presný termín bude známy počas októbra 2019. Ešte skôr ako začneme – tu sú dve malé video ochutnávky z Job Fairu 2019:


CKM Job Fair 2019 a.k.a Americké leto 2019 sa začalo


Prečo cestujem do USA? Reportáž z CKM Job Fair 2019

CKM JOB FAIR-u 2020 sa okrem teba a ďalších našich študentov z programu JOB FAIR zúčastnia aj naši TOP zamestnávatelia z viacerých atraktívnych kútov Spojených štátov. Práve tam ich budeš môcť stretnúť osobne, čo znamená, že získaš šancu vybojovať si na pohovore z očí do očí svoje vysnívané pracovné miesto u jedného z nich. Úspešnosť našich waťákov sa každoročne pohybuje okolo 90 percent. Ak sa chceš zúčastniť tejto profi zorganizovanej, najlepšej Work & Travel akcie široko-ďaleko, príliš dlho neváhaj, pretože aj naše ponuky v rámci CKM JOB FAIR 2020 budú mať limitované kapacity. Tak aby ťa niekto náhodou nepredbehol a neuchmatol si práve tvoj #dreamjob.
K niektorému z našich CKM JOB FAIR zamestnávateľov sa môžeš prihlásiť priamo prostredníctvom svojho konta v našom ONLINE systéme #WATsteps. Stačí, ak splníš podmienky vybraného zamestnávateľa a s nami v CKM podpíšeš programovú zmluvu na program JOB FAIR. A nezabudni, že ak by ti to aj náhodou nevyšlo, nič sa nedeje. Spoločnými silami pre teba dodatočne nájdeme vysnívanú americkú prácu prostredníctvom našej ONLINE App InterExchange.

Ponuku zamestnávateľov, ktorí sa zúčastnia CKM JOB FAIR-u nájdeš v prehľade udalostí vo #WATsteps.