Preukaz ISIC v mobile

Maj svoj ISIC preukaz vždy poruke. Ak ťa už nebaví nosiť v peňaženke desiatky kariet, máme pre teba skvelú správu. Preukaz ISIC už môžeš mať aj vo svojom smartfóne. Preukaz ISIC v mobile je tzv. virtuálny preukaz. Hoci je virtuálny, výhody má rovnaké ako klasická kartová verzia preukazu. S jediným rozdielom - pri uplatňovaní zliav budeš zobrazovať svoj preukaz len v mobilnej aplikácii ISIC. Všetko vyriešiš rýchlo, online a z pohodlia domova. Po doručení emailu si svoj preukaz jednoducho aktivuješ a už si len užívaš nekonečné výhody preukazu. A keďže ti nebudeme zasielať plastovú verziu preukazu, šetríš navyše nielen poplatok za doručenie, ale aj životné prostredie #thaplanetsaysthankyou

Cena preukazu ISIC v mobile je 13 €.

Medzinárodný študentský identifikačný preukaz ISIC je jediný celosvetovo uznávaný doklad preukazujúci štatút študenta/žiaka denného štúdia na základnej, strednej alebo vysokej škole. Výhody preukazu ISIC v mobile sú rovnaké ako pri preukaze ISIC klasik a je akceptovaný na všetky ISIC zľavy (viac info na tomto linku).

Neplatí však (rovnako ako ISIC klasik) na výhody určené pre univerzitné preukazy ISIC s čipom (akými sú napr. dopravná funkcia, vstup do budovy, do knižníc, aplikácia stravovacieho systému a podobne). Takýto typ preukazu musí byť vydaný len samotnou školou (škola nahráva do čipu v preukaze príslušné aplikácie).

Preukaz platí 12 mesiacov odo dňa jeho objednania. Napríklad preukaz ISIC zakúpený 3. apríla 2023 je platný do 2. apríla 2024. Tento preukaz si môžeš zakúpiť kedykoľvek počas aktuálneho akademického roka, pričom v deň zakúpenia preukazu musí byť žiadateľ o preukaz študentom/žiakom denného štúdia na vysokej, strednej alebo základnej škole a musí mať minimálne 6 rokov.

OBJEDNAŤ preukaz ISIC v mobile

Letenky pre študentov a mladých za najvýhodnejšie ceny

Chceš precestovať svet a hľadáš tie pravé letenky? Yup... Si tu správne, stačí vedieť, kedy a kam chceš letieť a o chvíľu môžu byť parádne letenky tvoje. Ready?

Hľadaj