Preukaz ITIC v mobile


Preukaz ITIC v mobile je tzv. virtuálny preukaz. Všetky potrebné informácie získate emailom a váš preukaz si aktivujete a následne budete pri uplatňovaní zliav zobrazovať preukaz v mobilnej aplikácii ITIC. Nebudeme vám zasielať plastovú verziu preukazu, takže šetríte životné prostredie aj poplatok za doručenie.

Cena preukazu ITIC v mobile je 13 €.

Medzinárodný identifikačný preukaz učiteľa ITIC je jediný celosvetovo uznávaný doklad preukazujúci štatút učiteľa.
Výhody preukazu ITIC v mobile sú rovnaké, ako pri preukaze ITIC klasik. Je samozrejme akceptovaný na ITIC zľavy (viac info na tejto linke).

Neplatí však (rovnako ako ITIC klasik) na výhody určené pre preukazy ITIC s čipom vydané školou (ako sú nap. dopravná funkcia, vstup do budovy, do knižníc, aplikácia stravovacieho systému a podobne). Takýto preukaz musí byť vydaný samotnou školou (škola nahráva do čipu v preukaze príslušné aplikácie).

Preukaz platí 12 mesiacov odo dňa objednania preukazu. takže napríklad preukaz objednaný dňa 3.4.2023 je platný do dňa 2.4.2024. Tento preukaz si môžete zakúpiť kedykoľvek počas aktuálneho akademického roka.


OBJEDNAŤ preukaz ITIC v mobile


Letenky pre študentov a mladých za najvýhodnejšie ceny

Chceš precestovať svet a hľadáš tie pravé letenky? Yup... Si tu správne, stačí vedieť, kedy a kam chceš letieť a o chvíľu môžu byť parádne letenky tvoje. Ready?

Hľadaj