Karta EURO<26, a.k.a. karta mladých

Si mladý, rád spoznávaš nové miesta a miluješ všemožné zľavy? Potom by karta EURO<26 rozhodne nemala chýbať v tvojej peňaženke. Karta EURO<26 je určená všetkým vo veku od 6 do 26 rokov (do dovŕšenia 27 rokov) a prináša množstvo zliav v obchodoch, reštauráciách, múzeách, kultúrnych pamiatkach, kinách či divadlách nielen na Slovensku, ale aj v krajinách Európy. S kartou EURO<26 si môžeš vybrať z viac ako 50 000 zliav a benefitov na Slovensku a v 38 krajinách Európy. Či už si milovník cestovania, nákupný maniak alebo filmový fajnšmeker, s kartou EURO<26 si užiješ kopec zábavy a získaš tisíce zaujímavých benefitov.


ČO MI KARTA PONÚKA?

  • Možnosť získať kopec jedinečných zliav a ušetriť tak desiatky EUR
  • Celoročné cestovné poistenie do celého sveta istotka! už za 13,50 € (bežné cestovanie) a istotka! ŠPORT už za 20 € (šport), podrobné informácie o poistení nájdete na tomto linku
  • Zľavy a výhodné paušály u mobilného operátora Orange
  • Zľavy na cestovateľské produkty CKM
  • Zľavy na letné festivaly na Slovensku až do výšky 50%
  • Zľavy na skipassy v lyžiarskych strediskách na Slovensku až do výšky 20%
  • Zľavy na vstupy do kín, múzeí, divadiel
  • Zľavy v obchodoch, reštauráciách, prevádzkach rýchleho občerstvenia

OBJEDNAŤ kartu EURO<26

ZĽAVY NA SLOVENSKU

Zľavy. Zľavy everywhere. Od pamiatok cez stravovanie a reštaurácie, služby telefonických operátorov, kiná, obchody s oblečením, doplnkami, knižkami, až po cestovanie a dopravu. To všetko získaš s kartou EURO<26. Aktuálny zoznam zliav, ktoré môžeš využiť so svojou kartou EURO<26 na Slovensku nájdeš na tomto linku.

ZĽAVY V ZAHRANIČÍ

Šetri aj za hranicami. Keďže sa platnosť karty EURO<26 vzťahuje aj na zahraničie, zľavy môžeš čerpať nielen na Slovensku, ale aj v 38 krajinách Európy. Aktuálny zoznam zliav v zahraničí, ktoré môžeš využiť so svojou kartou EURO<26 nájdeš na tomto linku.

AKO DLHO MI KARTA PLATÍ?

Karta EURO<26 je platná vždy 12 mesiacov odo dňa jej vydania, maximálne však do dňa pred dovŕšením 27-ich narodenín. Napríklad karta vystavená 15.5.2023 je platná do 14.5.2024. Ak však 10.3.2024 dovŕšiš dvadsaťsedem rokov, karta ti bude platiť len do 9.3.2024.

KOMU JE KARTA URČENÁ? a.k.a. musím byť študentom?

Karta EURO<26 je určená pre všetkých od 6 do 26 rokov. Aby si mohol byť držiteľom karty, nemusíš byť študent, je určená každému.

CHCEM KARTU. ČO POTREBUJEM K VYBAVENIU?

  • občiansky preukaz alebo iný doklad, kde je možné overiť totožnosť
  • fotografiu 30 x 18 mm

KDE SI KARTU VYBAVÍM?

Preukaz je možné objednať len ONLINE. Osobne v pobočkách preukaz nevystavujeme. Kartu si vybavíš na tejto stránke.

KOĽKO KARTA STOJÍ?

Členský poplatok na jeden rok je 13 EUR.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE 

POZOR! Karta EURO<26 vydaná v CKM 2000 Travel, s.r.o. neobsahuje bezkontaktný čip, a preto si naň nemôžeš uplatňovať zľavy zo zákona u dopravcov (SAD, ZSSK, MHD) a používať ho ako BČK.

OBJEDNAŤ kartu EURO<26


Uži si veľa zábavy a výhod pri využívaní karty EURO<26! :-)