Poistenie istotka!

Mať študentský preukaz ISIC, učiteľský preukaz ITIC či kartu EURO<26 sa oplatí. Držitelia týchto kariet si totiž môžu vybrať to najlepšie cestovné poistenie na trhu. Skvelá cena a široký rozsah krytia poistných udalostí? Tomu hovoríme istotka! S poistením istotka! si môžeš byť istý, že máš to najvýhodnejšie cestovné poistenie za najlepšiu cenu, a to len za 13,50 €. Na celý rok a do celého sveta!
Poistenie istotka! myslí na všetko, čo sa môže na cestách stať. Zahŕňa:

  • Náklady na liečbu (náklady na liečbu ochorenia COVID-19 sú kryté len vo veľmi obmedzenom počte krajín, a to v závislosti od epidemiologickej situácie v danej krajine v čase vycestovania)
  • Náklady na záchrannú akciu
  • Asistenčné služby nonstop
  • Poistenie batožiny
  • Spôsobenie škody inej osobe
  • Úrazové poistenie

Takéto poistné krytie za tak nízku cenu nenájdeš nikde inde! Využi teda možnosť, ktorú ti ponúka tvoja karta a poisti sa na celý rok za zlomok bežnej ceny na Slovensku!

Viac info


Objednávkový formulár: Poistenie istotka! - bežné cestovanie za 13,50 €

UPOZORNENIE: Pred objednávkou poistenia istotka! si prosím skontrolujte platnosť svojho preukazu. Ak ste si napríklad preukaz zakúpili alebo obnovili v septembri, ale poistenie si kupujete až v januári, celoroćná platnosť poistenia sa skracuje úmerne podľa platnosti preukazu. Vaše poistenie budete môcť využívať do dátumu platnosti preukazu, a to pri každom vycestovaní zo SR do zahraničia maximálne 30 dní. Po úhrade je poistenie istotka! nestornovateľné a nerefundovateľné.


Poistenie istotka! - bežné cestovanie za 13,50 €
Súhlasím so spracovaním osobných údajov v rozsahu potrebnom na realizáciu objednávky poistenia..
Súhlasím s obchodnými podmienkami CKM, rozsahom poistenia a všeobecnými poistnými podmienkami.

Rozsah poistenia nájdete tu a všeobecné poistné podmienky nájdete tu.

Uč sa jazyk tam, kde sa ním hovorí

Chceš sa učiť cudzí jazyk efektívne? Poď s nami do sveta a uč sa jazyk tam, kde sa ním hovorí! Čakajú ťa kvalitné jazykové školy vo Veľkej Británii, Francúzsku, Španielsku či na Malte. Nezáleží na tom, či si študent alebo dospelý, z našej ponuky jazykových pobytov si určite vyberieš!

Viac info