Karta EURO<26 v mobile


Maj svoju kartu EURO<26 vždy poruke. Ak ťa už nebaví nosiť v peňaženke desiatky kariet, máme pre teba skvelú správu. Preukaz EURO<26 už môžeš mať aj vo svojom smartfóne. Karta EURO<26 v mobile je tzv. virtuálna karta. Hoci je virtuálna, výhody má rovnaké ako klasická kartová verzia preukazu. S jediným rozdielom - pri uplatňovaní zliav budeš zobrazovať svoj preukaz len v mobilnej aplikácii European Youth Card pre iOS alebo Youth Card pre Android. Všetko vyriešiš rýchlo, online a z pohodlia domova. Po doručení emailu si svoj preukaz jednoducho aktivuješ a už si len užívaš nekonečné výhody preukazu. A keďže ti nebudeme zasielať plastovú verziu preukazu, šetríš navyše nielen poplatok za doručenie, ale aj životné prostredie #thaplanetsaysthankyou

Virtuálna karta EURO<26 je určená všetkým vo veku od 12, resp. 15 rokov (v závislosti od operačného systému smartfónu -  Android/IOS) do dovŕšenia 27 rokov a prináša množstvo zliav v obchodoch, reštauráciách, múzeách, kultúrnych pamiatkach, kinách či divadlách nielen na Slovensku, ale aj v krajinách Európy. S kartou EURO<26 v mobile si môžeš vybrať z viac ako 50 000 zliav a benefitov na Slovensku a v 38 krajinách Európy. Či už si milovník cestovania, nákupný maniak alebo filmový fajnšmeker, s kartou virtuálnou kartou EURO<26 si užiješ kopec zábavy a získaš tisíce zaujímavých benefitov.

Cena karty EURO<26 v mobile je 13 €.

Je vždy platná 12 mesiacov odo dňa objednania karty, maximálne však do dňa pred dovŕšením 27. narodenín. Napríklad karta objednaná 25.07.2023 je platná do 24.07.2024. Ale ak máš narodeniny 10.07.2024 platnosť karty ti končí 09.07.2024.


OBJEDNAŤ kartu EURO<26 v mobile


Objednaj si virtuálnu kartu EURO<26 a maj tisícky zliav vždy poruke - vo svojom smartfóne :-)