Predĺženie platnosti preukazu ISIC


Preukaz ISIC platí 12 mesiacov odo dňa jeho vydania. Ak je tvoj preukaz vydaný napríklad 3. apríla 2023, je platný do 2. apríla 2024. Tento preukaz si môžeš zakúpiť kedykoľvek počas aktuálneho školského roka, pričom platí, že v deň zakúpenia preukazu musíš byť študentom denného štúdia na vysokej, strednej alebo základnej škole.

Študenti, ktorí už majú svoj univerzitný preukaz ISIC a chcú aj tento rok využívať ISIC výhody a zľavy, si potrebujú zakúpiť prolongačnú známku ISIC. Prolongačná známka ISIC predĺži platnosť univerzitného preukazu a zároveň predĺži medzinárodnú platnosť ISIC pre využívanie zliav na ďalší akademický rok s platnosťou až do 30. septembra daného akademického roka.

Predĺžiť platnosť svojho preukazu ISIC a získať prolongačnú známku môžeš jednoducho online, členský poplatok je 10 €. Ak si študentom vysokej školy, pre získanie prolongačnej známky klikni na tento link. Ak študuješ na strednej škole, klikni na tento link.
Otázky súvisiace s čipom a prolongáciou čipu v univerzitnom termináli rieši univerzita/vysoká škola. Duplikát univerzitného preukazu ti vie vystaviť tiež len tvoja univerzita/vysoká škola. Obráť sa, prosíme, na pracovisko preukazov alebo študijné oddelenie. Viac informácií nájdeš na webovej stránke svojej vysokej školy.

V prípade, že vlastníš preukaz ISIC klasik (bez čipu), tento nie je možné predĺžiť známkou – platnosť si však stále môžeš obnoviť zakúpením nového preukazu ISIC klasik TU.


OBJEDNAŤ známku ISIC VŠ

OBJEDNAŤ známku ISIC SŠ/ZŠ

Letenky pre študentov a mladých za najvýhodnejšie ceny

Chceš precestovať svet a hľadáš tie pravé letenky? Yup... Si tu správne, stačí vedieť, kedy a kam chceš letieť a o chvíľu môžu byť parádne letenky tvoje. Ready?

Hľadaj