Medzinárodný učiteľský identifikačný preukaz ITIC

Medzinárodný učiteľský identifikačný preukaz ITIC je jediným celosvetovo uznávaným dokladom preukazujúcim štatút učiteľa. Preukaz vydáva svetová organizácia ISTC pod záštitou UNESCO.
S preukazom ITIC sa môžete stať súčasťou celosvetovej komunity učiteľov, ktorí využívajú množstvo zliav a výhod. Od roku 1984, keď bol prvýkrát vydaný, sa jeho distribúcia rozšírila do viac než 40 krajín na celom svete.


ČO VÁM PREUKAZ PONÚKA

  • Výhodné zľavy doma a v zahraničí na vstupnom do historických pamiatok, múzeí, kultúrnych a športových zariadení, na dopravu, ubytovanie, stravovanie a iné služby.
  • Celoročné cestovné poistenie do celého sveta istotka už za 13,50 € (bežné cestovanie) a istotka Šport už za 20 € (šport), podrobné informácie o poistení nájdete na tejto linke.
  • Subjekty, ktoré poskytujú zľavu, ľahko identifikujete podľa nálepky s textom ITIC. Vo všetkých 40 krajinách sveta, kde ITIC platí, môžete osobne alebo telefonicky kontaktovať národnú organizáciu, ktorá vám ochotne podá ďalšie informácie.
  • Na zadnej strane preukazu je uvedené telefónne číslo ITIC Help Line, poskytujúce 24 hodín denne informačný servis a v prípade ťažkostí i potrebnú pomoc. Na tejto linke sa dohovoríte všetkými hlavnými svetovými jazykmi.

OBJEDNAŤ preukaz ITIC


KOMU JE PREUKAZ URČENÝ A ČO POTREBUJETE K VYSTAVENIU

Preukaz ITIC je možné vystaviť iba učiteľom zamestnaným na hlavný pracovný pomer v príslušnom akademickom roku vo vzdelávacích inštitúciách MŠ SR (minimálny rozsah pracovného úväzku je 18 hodín týždenne).
Súčasťou každej žiadosti o vydanie preukazu ITIC je:

  • potvrdenie od zamestnávateľa, ktoré nesmie byť v deň podania žiadosti staršie ako 30 dní
  • jedna fotografia rozmerov 28x34 mm
  • preukaz totožnosti
  • členský poplatok 10 € (cena platí pri platbe v hotovosti alebo prevodom).

Preukaz je možné objednať aj ONLINE! Pre online objednávku kliknite sem.

OBJEDNAŤ preukaz ITIC


KDE SI MÔŽETE PREUKAZ ZAKÚPIŤ OSOBNE

Osobne si môžete preukaz ITIC zakúpiť v našej pobočke CKM 2000 Travel v Bratislave.

PLATNOSŤ PREUKAZU

Preukaz platí 12 mesiacov odo dňa vydania preukazu. Napríklad preukaz vydaný dňa 12.3.2019 platí do 11.3.2020. Preukaz ITIC si môžete zakúpiť kedykoľvek počas roka.

PREDĹŽENIE PLATNOSTI PREUKAZU

Preukaz ITIC klasik sa obnovuje vydaním nového preukazu na základe objednávky obsahujúcej všetky náležitostí.
Preukaz ITIC s čipom vydávaný školou sa obnovuje zakúpením prolongačnej známky. Viac info a online objednávku prolongačnej známky nájdete na tejto linke.

ZĽAVY NA SLOVENSKU

Aktuálny zoznam zliav, ktoré môžete využiť so svojou kartou ITIC na Slovensku nájdeš na tejto linke.

ZĽAVY V ZAHRANIČÍ

Aktuálny zoznam zliav v zahraničí, ktoré môžete využiť so svojou kartou ITIC nájdeš na tejto linke.

OBJEDNAŤ preukaz ITIC


Užite si veľa zábavy a výhod pri využívaní preukazu ITIC! :-)

Najlepšia lyžovačka v Alpách

Najširšia ponuka lyžovačiek v Alpách na slovenskom trhu! Ceny už od 150€ na osobu a týždeň vrátane skipasu na 7 dní! Rozšírená ponuka skrátených pobytov. Super benefity a akcie. Vyberajte, ale neváhajte dlho :-)

Hľadať