Sprachcaffe Languages Plus, Nice

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v jej pobočke v prímorskom meste Nice.


Trošku o škole

Poďte študovať francúzštinu do krajiny, kde je rodným jazykom a obdivujte tradičnú francúzsku eleganciu. Čaká na vás maličká, útulná školička s kapacitou maximálne 70 študentov, študentským salónikom a knižnicou. Priateľská, uvoľnená, až priam rodinná atmosféra sprevádza študentov celým pobytom. Kurzy francúzštiny v Nice ponúkajú niečo pre každého, či už chcete ísť na dva týždne počas leta, alebo si zvolíte dlhú prípravu na certifikát. Škola bola založená v roku 1998 a nachádza sa na okraji historického centra.
Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.


Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú francúzštinu (napríklad príprava na skúšku pre získanie medzinárodne uznávaného certifikátu). Pár faktov k všeobecnej francúzštine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 12.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 16 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Máte možnosť voľby z viacerých typov: zdieľaný apartmán (pokiaľ vás je viac), hostiteľská rodina, štúdio alebo hotel. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.

Nice, Francúzsko

Je viac ako len hlavné mesto Cote d´Azur, je to piate najväčšie francúzske mesto, „šik“ pobrežný rezort, má zaujímavú históriu, vrátane tej kultúrnej a pôsobivú architektúru. Pôvab spojený s prírodou, perfektná rovnováha medzi moderným mestom, fantastickým výhľadom a francúzskou „laissez faire“ kultúrou. Mesto na pobreží Stredozemného mora, na západnom konci Riviéry hrdo prezentuje pozostatky ruín, múzeá, obchody a benátsky štýl námestí.
Je to okúzľujúce mesto, do ktorého sa zamilujete. Ponúka vám kultúrnu rozmanitosť a tiež absolútny relax na prekrásnej pláži. Čľapkanie sa v čistej vode Stredozemného mora tiež padne dobre počas horúcich letných dní. Neodporúčame však len to, určite sa zúčastnite aktivít sociálneho programu, ktorý vám z Nice ukáže este viac.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena            

Popis

300 €

kurz Standard Course, (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

650 €

kurz Standard Course, (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rezidencii v izbe 1/1 bez stravy v najvyššej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

1100 €

kurz Standard Course, (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v hoteli v izbe 1/2 bez stravy v najvyššej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.