Centre of English Studies, Dublin

110 členov tímu, 7 skvelých miest, 25 typov kurzov a neoceniteľných 37 rokov skúseností v pomoci študentom zlepšovať ich angličtinu. Vitajte v Centre of English Studies v Dubline.


Trošku o škole

Oficiálne skúškové centrum IELTS, Pearson PTE a Cambridge Exam centre, skvelé vybavenie, všadeprítomné Wi-Fi, voľný prístup do e-learningového balíčka, precízne vyberané hosťovské rodiny, vzrušujúci sociálny program počas celého roka, študentská kaviareň či salónik a strešná záhradka pre krátenie si prestávok či voľného času. A to všetko v priamo srdci samotného dublinského centra, na rovnakej ulici ako Dublin castle, Temple Bar či Trinity College. Írska metropola vás očarí.
Centre of English Studies je postupne rozrastajúca sa rodina jazykových škôl zbierajúca ocenenia už vyše 37 rokov. Všetky školy sa zameriavajú výlučne na angličtinu a máte možnosť si vybrať zo siedmich skvelých miest v UK a Írsku. Od jej založenia vedú školy zakladajúci členovia rodiny, čím zabezpečujú individuálny prístup ku každému študentovi. Školy sú známe svojou dobrou povesťou, obľúbenosťou a priateľskými členmi tímov. Okrem toho, že školy zbierajú ocenenia za kvalitu služieb, ktorú svojim študentom odovzdávajú, sú aj skúškovými centrami pre niektoré vybrané medzinárodne uznávané certifikáty. Tešia sa obľúbenosti po celom svete – ich študenti pochádzajú zo 66-tich štátov sveta, moderné zariadenie a technológie, nevyhnutná Wi-Fi, e-learning, starostlivo vyberané hosťovské rodiny, zaujímavý sociálny program počas celého roka, skvelé lokácie a dostupné ceny - to všetko robí z CES výbornou voľbou pre vaše ďalšie jazykové vzdelávanie a cestovateľské zážitky.Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 55 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 26 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C2, t.j. od úplného začiatočníka až po veľmi pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v triede je 14. Akurát.
  • Kurzy sú pre dospelých od 16 rokov, juniorské kurzy sú pre deti od 12 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.

V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

V Dubline môžete bývať v hostiteľskej rodine alebo v študentskej rezidencii. Pozor, ubytovanie v hosťovskej rodine znamená, že sa na chvíľu stanete jej členom a lepšie tak spoznáte miestne pomery a ľudí. Študentská rezidencia zas spája študentov z rôznych kútov sveta. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.

Dublin, Írsko

Dublin je hlavné mesto Írska a ponúka nespočetné množstvo kultúrnych pamiatok. Keď prejdete všetky atrakcie, ako sú napríklad Dublin castle, Temple Bar a Trinity College (univerzita založená kráľovnou Alžbetou I.) a uvidíte aj Christchurch Cathedral, prejdete sa k hlavnej nákupnej ulici, ktorá je len 5 minút pešo od školy a oddýchnete si v Stephen´s Green parku bude čas na tradičný Guiness. Za zmienku pre návštevu stoja aj St.Patrick´s Cathedral, Oscar Wilde House, Spire of Dublin ci Jameson Whiskey Museum a veľa iného. Dublin má čo ponúknuť počas celého roka a jeho spoznávanie vám čiastočne zabezpečí aj škola prostredníctvom bohatého sociálneho programu.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena          

Popis

335 €

kurz General English (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

605 €

kurz General English (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/1 alebo 1/2 vrátane polpenzie (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

590 €

kurz General English (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rezidencii v izbe 1/2 bez stravy (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.