Sprachcaffe Languages Plus, St. Julian´s

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v pobočke na Malte v St. Julian´s.

Trošku o škole

Ako jedna z mála škôl ponúka Sprachcaffe Malta vlastný komplexný kampus menom Club Village. Inými slovami areál, kde nájdete samotnú školu s dobre vybavenými, peknými, klimatizovanými triedami, knižnicou a študovňou. Ďalej je tam reštaurácia a bar, salónik s TV a DVD prehrávačom či herňa. Veľký bazén slúži na osvieženie počas horúcich dní či trávenie voľných chvíľ leňošením a takisto v kampuse je možné sa aj ubytovať, pokiaľ si vyberiete ubytovanie v štúdiu alebo zdieľanom apartmáne. Počítačová miestnosť a WiFi nechýbajú tiež. Škola bola založená v roku 1991 a je akreditovaná napríklad asociáciou FELTOM, čo je veľmi vážené združenie jazykových škôl na Malte.
Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 10.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Pre otvorené mysle je tu ubytovanie v maltskej rodine, avšak mimo kampusu. Pre milujúcich slobodu a voľnosť sú tu izby v zdieľaných apartmánoch (buď štandard alebo komfort), štúdiách alebo v hoteli. Niektoré ubytovacie možnosti sú priamo v kampuse a niektoré sú mimo. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.

Ubytovanie priamo v kampuse:

Ubytovanie v maltskej rodine:


St. Julian´s, Malta

Kampus sa nachádza na pomedzí mestečiek St.Julian´s a Pembroke, čo zaručuje lokalite kľud a pokoj. Vzhľadom na vybavenosť kampusu by ste z neho čisto teoreticky nemuseli vytiahnuť päty. Ale to by ste tradičnú ani modernú Maltu nespoznali. Preto sa určite vydajte za brány kampusu a objavte, čo vám tento ostov ponúka. Do rušnejšej časti ostrova sa dostanete veľmi rýchlo, či už pešo za niekoľko minút alebo verejnou hromadnou dopravou.
Reštaurácie, obchody a nočný život sú v St.Julian´s samozrejmosťou rovnako ako pokojné relaxovanie a oddych na niektorej časti mestskej pláže tohto dovolenkového raja. Krásne mestské pláže nájdete napríklad v Slieme, alebo na severe, kde na vás čakajú aj piesočnaté pláže.
Maltské ostrovy sú tri – Malta (hlavný), Gozo (menší, severný ostrov plný nedotknutej prírody) a Comino (prostredný neobývaný maličký ostrov ponúkajúci prekrásnu Blue Lagoon, ktorá zapadá do mimoškolského programu každý týždeň).
Úradným jazykom je maltský a tiež anglický jazyk. Preskúšať novonadobudnuté vedomosti preto nebude žiadny problém. Práve naopak, naskytá sa nespočetné množstvo príležitostí otestovať svoju jazykovú zdatnosť. Horúce a krásne slnečné dni zaručujú ostrovom návštevnosť a oblúbenosť počas celého roka.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena        
Popis

220 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

388 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v 2-lôžkovej izbe v apartmáne v nízkej sezóne (do 16.3.2024 a od 3.11.2024), (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

508 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v 2-lôžkovej izbe v apartmáne v najvyššej sezóne (od 16.6. do 31.8.2024), (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem

Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.