Vyrozprávaj svetu svoj americký príbeh a vyhraj parádnu elektrickú kolobežku! #allforJ1

Program Work and Travel USA počas rokov umožnil tisíckam študentov z celého sveta legálne žiť a pracovať v Spojených štátoch amerických. Možno aj ty patríš k tým, komu dal nové priateľstvá, nezabudnuteľné zážitky a nenahraditeľné pracovné aj životné skúsenosti. Vďaka programu ste makali, objavovali, spoznávali, cestovali. Áno, za viac ako 22 rokov, čo sa programu venujeme, vás vycestovalo cez CKM takmer 19 tisíc. Work and Travel USA roky spájal ľudí po celom svete. A teraz sa spájame my, aby sme ho spoločne podporili aj pre ďalšie generácie #strongertogether 

22. júna 2020 prezident Donald Trump dočasne obmedzil vstup do USA pre držiteľov niektorých typov víz (medzi nimi aj tzv. J1 víza, ktoré sa udeľujú účastníkom programu WAT USA). Vízoví sponzori, agentúry a bývalí waťáci z celého sveta sa po tomto kroku rozhodli prostredníctvom rozličných aktivít ukázať administratíve Donalda Trumpa, že program WAT USA je prínosom nielen pre študentov, ale aj pre Ameriku samotnú. A keďže Work and Travel USA je aj našou dlhoročnou vášňou, chceme aj my prispieť k zvýšeniu povedomia o význame tohto skvelého programu a aspoň symbolicky sa pripojiť k rozhodnutiu kalifornského súdu z 1. októbra 2020, ktorým bolo obmedzenie programu WAT USA zo strany prezidenta Trumpa zrušené #weareJ1

Ak máš program rád, daj nám aj celému svetu vedieť, čo ti dalo WAT-ko. Čo si si z Ameriky priniesol a prečo podľa teba stojí tento program za zachovanie aj pre ďalšie generácie? Postni na Instagram svoju WAT USA foto so súťažnými hashtagmi #allforJ1 a #zavodousCKM a do popisu k fotke napíš, čo ti dalo leto za veľkou mlákou.

Vyrozprávajte svetu svoju americkú story, postavme sa spoločne za J1 a jeden z vás sa domov odvezie na parádnej kolobežke! #likeaboss

Priebeh a pravidlá súťaže 

Súťaž #allforJ1 trvá od 26. októbra do 16. novembra 2020 a zapojiť sa do nej môže každý účastník programu Work and Travel USA, ktorý kedykoľvek v predchádzajúcich rokoch vycestoval do USA cez nás z CKM. Do súťaže sa môže zapojiť tak, že na svojom instagramovom profile zverejní v termíne od 26. októbra do 8. novembra 2020 fotografiu z amerického leta a v popise použije okrem prínosu WAT USA (a.k.a. čo ti dalo leto za veľkou mlákou) aj dva súťažné hashtagy #zavodousCKM a #allforJ1. Každý súťažiaci môže zverejniť maximálne 3 súťažné fotografie.

Súťaž prebieha v dvoch kolách. V prvom kole (od 26. októbra do 8. novembra 2020) budú súťažiaci zverejňovať na Instagrame fotografie s popisom a súťažnými hashtagmi. 9. novembra uverejníme na našom fejsbúku CKM výber najlepších súťažných fotografií. O absolútnom víťazovi rozhodnete vy, a to v druhom kole súťaže. To bude prebiehať od 9. novembra do polnoci 16. novembra 2020. Hlavnú cenu – elektrickú kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EUzíska ten súťažiaci, ktorého fotka získa v internetovom hlasovaní na Facebooku CKM najväčší počet likeov #epicwinner

Naprázdno však neobídu ani súťažiaci na druhom a treťom mieste. Fotku s druhým najvyšším počtom likeov odmeníme poukážkou do kníhkupectva Martinus v hodnote 30 EUR a súťažiaci na treťom mieste získa poukážku do Martinusu v hodnote 20 EUR. Výsledky súťaže budú známe na Deň študentov 17. novembra 2020 a mená výhercov zverejníme na našich sociálnych sieťach. Výhercov budeme aj osobne kontaktovať.

FOTO: Dominik Pakoš, Lucia Gaššová, Vladimíra Činčurová    

Výhru môže získať len účastník programu Work and Travel USA z CKM 2000 Travel, ktorý je zároveň sledovateľom instagramového profilu @ckmslovensko. Ceny v súťaži nie sú určené pre účastníkov programu z iných agentúr. Súťaže sa nemôžu zúčastniť interní pracovníci ani externí spolupracovníci CKM 2000 Travel.

Každá súťažná fotografia musí spĺňať nasledujúce podmienky:
• Musí byť originálna a vytvorená súťažiacim počas pobytu v USA v predchádzajúcich rokoch. Nemôže byť stiahnutá z internetu a iných médií.
• Nesmie obsahovať násilný, škodlivý, urážlivý, výhražný alebo neetický obsah. Fotografia tiež nesmie obsahovať nevkusnú propagáciu alkoholu a vylúčená je akákoľvek propagácia alebo zobrazovanie drog a iných návykových látok.
• Musí byť zachytená počas WAT USA, pričom nezáleží na ročníku, kedy sa súťažiaci programu zúčastnil.
• Musí byť publikovaná na verejnom osobnom instagramovom profile súťažiaceho. Ak instagramový profil nie je verejný, súťažnú fotografiu neuvidíme.

Použitím hashtagov #zavodousCKM a #allforJ1 v popise fotografie súťažiaci súhlasí s podmienkami súťaže a s využitím fotografie pre marketingové účely CKM 2000 Travel. Výhru nie je možné vymeniť za hotovosť. Výherca berie na vedomie, že výhra je predmetom dane z príjmov podľa zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a odvodu na zdravotné poistenie. 


P.S.: Neváhaj a zapoj sa! Ukáž svetu svoju americkú story a odvez sa domov na parádnej kolobežke #theyseemerollin´


Najvýhodnejšie podmienky WAT USA

Na to, aby si zažil nezabudnuteľné americké leto, teraz nepotrebuješ tisíce eur. U nás ťa program Work and Travel USA vyjde v pomere cena - kvalita - podmienky najvýhodnejšie v rámci celého Česko-Slovenska.

Viac info