Fotosúťaž #zavodousCKM 2019

Si toto leto #zavodousCKM? Tak to ťa zaručene čakajú nezabudnuteľné zážitky! Sme si však istí, že počas tvojho vysnívaného amerického leta vznikne aj množstvo skvelých fotografií, ktoré ti budú ešte dlhé roky pripomínať #summerofyourlife

Čo by si však povedal na to, keby sme ťa za tvoje foto spomienky navyše aj odmenili? Áno, naša brutálna letná fotosúťaž #zavodousCKM je späť a prinesie so sebou viac ako kedykoľvek predtým. Viac súťažných kategórií a s nimi aj viac skvelých cien! Hľadať budeme navyše aj najlepšieho fotorekordéra tohto leta, a.k.a. INSTA GURU.
Tento rok ťa čaká až 10 súťažných kategórií. Každá z nich je tematicky odlišná, a ty si tak určite nájdeš tú „svoju“. Každá kategória má navyše aj svoju vlastnú tematickú výhru. Zapojiť sa, samozrejme, môžeš aj viackrát a aj do rôznych kategórií. Dôležité je len to, aby si spĺňal tému - pozri popisy kategórií #below

Ako sa teda do súťaže a do konkrétnej kategórie zapojiť? Stačí, ak na svoj Instagram zavesíš fotku zo svojho amerického leta, použiješ v popise hashtag #zavodousCKM a rovnako aj hashtag kategórie, do ktorej sa zapájaš. Okrem 10 súťažných kategórií máme pre teba pripravenú aj bonusovú kategóriu s názvom INSTA GURU. Tento titul bude patriť absolútnemu víťazovi našej brutálnej letnej fotosúťaže #dreambig

                                                              FOTO: Monika Zacharová, Erik Bíro, Marcela Rebrová

INSTA GURU a.k.a. #CKMepicwinner – VÝHRA: 2 letenky do Dubaja

Začneme teda tým najlepším. Tento rok hľadáme najlepšieho INSTA GURU. Na nášho fotorekordéra čaká brutálna výhra v podobe 2 leteniek do Dubaja. Veď vieš, západ si už videl, prišiel čas pozrieť sa aj na východ! 2 letenky do Dubaja vyhrá ten z vás, kto počas leta postne na Instagram najviac fotiek s hashtagom #zavodousCKM. Tak čo, budeš to práve ty, komu sa podarí svojimi americkými fotkami zhodiť internety? #haháá
Ak sa chceš stať INSTA GURU, musíš počas leta uverejniť minimálne 20 foto s hashtagom #zavodousCKM. Z akej kategórie svoje fotky uverejníš je na tebe, minimálne jedna však musí byť z kategórie CKM. V súťažnej kategórii INSTA GURU budeme hodnotiť nápaditosť, kvalitu, rôznorodosť aj počet fotografií. Komponuj scény a choď do toho #JustDoIt
INSTA GURU môže byť len jeden. My však máme tento rok pripravených ďalších 10 súťažných kategórií s mimoriadne lákavými výhrami, do ktorých sa môžeš zapojiť aj s jednou fotkou. Počet fotografií, ktoré v každej kategórii uverejníš, nie je limitovaný:

SELFIE – VÝHRA: Instantný fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9

Do tejto kategórie patria všetky americké „svojky“, ktoré sa ti podarí za veľkou mlákou urobiť. Môžeš byť na nich sám, so svojím cestovateľským parťákom, s americkou celebritou, alebo s kýmkoľvek, na koho počas svojich dobrodružných ciest natrafíš.
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #selfie

CKM – VÝHRA: Slúchadlá JBL Tune600 BTNC

Ak vyhráš v tejto kategórii, k slúchadlám ti pribalíme aj mini JBL repráčik. Stačí urobiť fotku, na ktorej sa objaví CKM. Nevieš, ako nás na svoju fotku dostať? Spomínaš si na obsah svojho predodletového balíčka? Áno, súčasťou boli aj namakané americké fusakle #byCKM či tabuľka I ♥ #zavodousCKM na zadnej strane obalu na dokumenty. Kreativite sa však medze nekladú a rozhodne oceníme akýkoľvek dobrý nápad!
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #CKM

BEACH – VÝHRA: Poukážka v hodnote 80 EUR na slnečné okuliare

More, slnko, pláž. Ideálne podmienky na skvelé letné fotky! Do tejto kategórie patria všetky zábery, ktoré vzniknú počas tvojich voľných dní pri vode, na pláži či počas letnej plavby po Karibiku. Jednoducho, kategória BEACH je ako stvorená pre fotky, z ktorých cítiť tie správne #summervibes.
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #beach

PARTY – VÝHRA: Nadupaný party balík

Večer prerástol do poriadnej americkej žúrky? Fotky z takýchto akcií (samozrejme tie uverejniteľné #haháá) rozhodne patria do kategórie PARTY. Ak vyhrá práve tvoja fotka, v žúrke môžeš so svojimi kamošmi pokračovať aj po príchode na Slovensko, kde ťa bude čakať ozaj nadupaný party balík.
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #party

LOVE – VÝHRA: 5x rande v kine (10 lístkov do kina CINEMAX na ľubovoľné predstavenia)

Špeciálna kategória pre amerických zaľúbencov. Ukážte svetu sociálnych sietí, že cestovať sa dá aj vo dvojici, ak máte vedľa seba toho správneho životného a cestovateľského parťáka v jednej osobe.
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #love

                                                        FOTO: Simona Paľovčíková, Miriam Zacharová, Bibiana Košová

CITY – VÝHRA: Reproduktor JBL Flip 4

Do tejto kategórie patria všetky fotky, ktoré vytvoríš na svojich potulkách po amerických veľkomestách. Svetlá Las Vegas, mrakodrapy New Yorku či dvíhajúce sa uličky San Francisca. Americké veľkomestá ti rozhodne ponúknu množstvo príležitostí na skvelé zábery.
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #city

SPORT – VÝHRA: Fitness náramok Xiaomi Mi Band 3 + balíček vitamínov

Si športový typ a plánuješ si dať do tela aj počas svojho pobytu za veľkou mlákou? Kategória SPORT je ako stvorená pre fotky tvojich športových aktivít. Jazda na bicykli, splavovanie amerických divokých riek či surfovanie na vlnách Atlantiku. Ukáž nám, že aj v Amerike platí, že v zdravom tele – zdravý duch!
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #sport

FOOD – VÝHRA: Večera v Pulitzer restaurant Bratislava

Spoznávať krajinu často znamená odhaľovať aj jej chute. Amerika ti ponúka nespočetné množstvo rôznorodých jedál. A keď si budeš za veľkou mlákou fotiť svoje chutné jedlo na tanieri, aspoň máš pre svoje okolie skvelú výhovorku – ty predsa súťažíš v kategórii FOOD. Tak nech sa nám z tých záberov zbiehajú slinky!
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #food

WORK – VÝHRA: Vrecková tlačiareň fotografií Canon Zoemini PV-123

Chilluješ pri bazéne, čaruješ v kuchyni či tancuješ s metlou po hoteli? Odfoť sa vo svojej americkej práci a tvoja fotka si určite nájde svoje čestné miesto v kategórii WORK. Nech všetci vidia, že waťáci z @ckmslovensko sú tí najpracovitejší. A ako ocenenie tvojej tvrdej práce ti k tlačiarni pribalíme aj fotopapier. :)
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #work

NATURE – VÝHRA: Ruksak Fjällräven Kanken Ochre

Táto kategória je ako stvorená pre všetkých milovníkov prírody, hôr, jazier a lesov. Sem patria všetky fotky, ktoré zachytávajú krásy americkej prírody. Vybehni si s plecniakom do lesa, zdolávaj kopce a dýchaj čerstvý horský vzduch – a nezabudni sa pri tom odfotiť!
Pre túto kategóriu použi hashtagy: #zavodousCKM a #nature

Ukáž celému svetu sociálnych sietí svoje TOP momenty z Ameriky. Už teraz sa na tvoje mega letné fotky tešíme. Tak neváhaj a foť #zavodousCKM.

                                                                                       FOTO: pixabay.com

Podmienky súťaže:

Súťaž #zavodousCKM trvá od 1. júna do 30. septembra 2019 a zapojiť sa do nej môže každý účastník programu WAT USA 2019 od nás z CKM, ktorý na svoj instagramový profil nahrá v uvedenom termíne fotografiu a použije hashtag #zavodousCKM a zároveň hashtag súťažnej kategórie, do ktorej sa svojou fotografiou zapája.
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 18. októbra 2019 a mená výhercov zverejníme na našich sociálnych sieťach a taktiež na tejto stránke. Výhercov budeme aj osobne kontaktovať.
Výhru môže získať len účastník programu Work and Travel USA z CKM 2000 Travel. Ceny v súťaži nie sú určené pre účastníkov programu z iných agentúr. Súťaže sa nemôžu zúčastniť interní pracovníci ani externí spolupracovníci CKM 2000 Travel.

Každá súťažná fotografia musí spĺňať nasledujúce podmienky:

  • Musí byť originálna, vytvorená autorom. Nemôže byť stiahnutá z internetu a iných médií.
  • Nesmie obsahovať násilný, škodlivý, urážlivý, výhražný alebo neetický obsah. Fotografia tiež nesmie obsahovať nevkusnú propagáciu alkoholu a vylúčená je akákoľvek propagácia alebo zobrazovanie drog a iných návykových látok.
  • Nesmie ísť o fotografiu, ktorá už bola v minulosti použitá v inej súťaži organizovanej CKM 2000 Travel.
  • Musí byť zachytená počas WAT USA 2019.

Použitím hashtagu #zavodousCKM v popise fotografie súťažiaci súhlasí s využitím fotografie pre marketingové účely CKM 2000 Travel.

Výhru v kategórii INSTA GURU (2 letenky do Dubaja) môže využiť len víťaz súťaže a jeho spolucestujúci, ktorého si sám zvolí. Letenky nie je možné darovať inej dvojici. Termín letov do a z Dubaja bude dohodnutý s výhercom individuálne podľa dostupnosti voľných miest.

P.S.: Neváhaj a zapoj sa! Veď šanca na výhru dvoch leteniek do Dubaja a ďalších parádnych cien je naozaj veľká #makeyourwingreatagain

Najvýhodnejšie podmienky WAT USA

Na to, aby si zažil nezabudnuteľné americké leto, teraz nepotrebuješ tisíce eur. U nás ťa program Work and Travel USA vyjde v pomere cena - kvalita - podmienky najvýhodnejšie v rámci celého Česko-Slovenska.

Viac info