Veľká letná fotosúťaž #zavodousCKM 2022

GUESS WHAAAT? Naša letná waťácka fotosúťaž #zavodousCKM je späť! Po dvoch pandemických rokoch a smutne prázdnych cestovateľských fotogalériách smartfónov nastal konečne čas vrátiť svet do svojej rovnováhy a odpáliť dlho očakávané americké leto 2022. No a tento veľký návrat si žiada aj veľkú oslavu v podobe veľkej súťaže o brutálne ceny ;)) 

Si aj ty toto leto konečne #zavodousCKM? Užívaj si, bav sa, spoznávaj, cestuj, no a ak sa pritom rozhodneš aj fotiť či točiť, získaš nielen množstvo skvelých záberov, ktoré ti budú ešte dlhé roky pripomínať #summerofyourlife, ale s nami môžeš tieto fotky a videá premeniť aj na parádne cestovateľské a vecné výhry :))

Tento rok budeme súťažiť v troch veľkých kategóriách. Dve z nich budú zamerané, už tradične, na vaše zaoceánske fotky, no a tohtoročnou novinkou bude samostatná kategória, v ktorej nám svoje americké zážitky predstavíte obrazom i zvukom.

FOTO: Marcela Belianská FOTO: Marcela Belianská

Real America
s REEL MASTROM

Hlavná cena: 2 spiatočné letenky do Abu Dhabi

Novinkou tohto leta je novučičká súťažná kategória s názvom REEL MASTER. Zachyť na video top momenty leta, doplň ich o zaujímavý hudobný podmaz či vlastné hovorené slovo (kreativite sa predsa medze nekladú) a hraj o brutálne ceny.

Tou hlavnou sú tento rok dve letenky do slnkom zaliatych emirátov, do slnkom zaliateho Abu Dhabi. Len si to predstav, vrátiš sa v septembri z ďalekého západu, vonku sa o slovo už začne hlásiť sychravé počasie, no ty prehodíš kufre a vyberieš sa počas jesene alebo zimy na východ loviť letné slnečné lúče #dreambig

Lákavé sú však aj ďalšie ceny – výhercu druhého miesta čaká nadupaný reproduktor JBL Flip 5, ktorý nesmie chýbať na žiadnej dobrej párty. Tretie miesto poteší všetky milovníčky módnych kúskov, pretože výhrou je parádna kabelka Ema Vera "Lamb" z dielne slovenskej dizajnérky Dajany Rodriguez.

No a čo výhercovia štvrtého a piateho miesta? Tých čaká špeciálny americký CKM balíček, v ktorom nájdeš dizajnové americké fusakle, odznak, štýlové americké tenisky tikoki #byCKM a naše brandové tričko Cestuj, kým môžeš ;))

ČO TREBA SPLNIŤ: Postni na Instagram aspoň 3 reelsy zo svojho amerického leta, v každom z nich otaguj @ckmslovensko a v popise použi hešteg #zavodousCKM. 

FOTO: pexels.com FOTO: pexels.com

FOTO BOSS
amerického leta 

Hlavná cena: 2 spiatočné letenky na Azory

Ak sa v reelsoch strácaš a stále radšej fotíš ako točíš, nezúfaj – neupúšťame z tradícií a aj toto leto budeme okrem videí hľadať aj najlepšie americké waťácke fotky. Témou tohto ročníka je vše výstižné heslo, ktoré nás sprevádza už od začiatku sezóny – AMERICKÉ LETO JE SPÄŤ! Ukáž nám, ako v plnej paráde vyzerá opätovný návrat amerického leta a vyhraj super ceny.

Hlavná cena je aj v tejto kategórii viac ako lákavá – sú ňou dve letenky do zelenej európskej exotiky, na slnečné Azory. Btw, vieš o tom, že Azory majú prezývku "európsky Havaj?" Ak sa teda počas leta na ten ozajstný americký Havaj nedostaneš, celkom určite si s touto hlavnou cenou naplno užiješ aspoň ten európsky ;))

Druhou cenou potešíme všetkých klasických foto fajnšmekrov, ktorí sa môžu tešiť na fotoaparát Fujifilm Instax Mini 11 s náplňami. Tretia cena je určená všetkým milovníkom hôr, no i mestského života – výherca tretieho miesta od nás získa štýlový ruksak Fjällräven Kånken.

Autorov fotiek štvrtého a piateho miesta potešíme aj v tejto kategórii štýlovými americkými CKM balíčkami, v ktorých nájdu americké fusakle, odznak, dizajnové americké tenisky tikoki #byCKM a naše brandové tričko Cestuj, kým môžeš ;))

ČO TREBA SPLNIŤ: Zverejni na svojom Instagrame aspoň 5 samostatných fotiek zo svojho zaoceánskeho leta a pri každej z fotiek použi hešteg #zavodousCKM.

FOTO: pexels.com FOTO: pexels.com

Hľadá sa
WATFLUENCER

Hlavná cena: slúchadlá Apple AirPods Pro 2021

Ako hovorí známe slovenské úslovie – do tretice všetko dobré – tak aj naša tretia kategória bude dobrá. A ešte viac ako len dobrá. Bude špeciálna! O výhercovi totiž spomedzi úzkeho výberu fotiek rozhodnete vy všetci – na našich sociálnych sieťach. WATFLUENCER leta 2022 sa môže tešiť na parádne slúchadlá Apple AirPods Pro 2021.

ČO TREBA SPLNIŤ: Pre túto kategóriu platia rovnaké pravidlá ako pre sekciu FOTO BOSS, čiže ak sa chceš zapojiť, musíš zverejniť aspoň 5 amerických fotiek s použitím heštegu #zavodousCKM. Musí ísť o minimálne 5 samostatných postov, teda nie 5 fotiek v rámci jedného postu. Najlepšie foto zábery budú v októbri zaradené do úzkeho výberu a o výhercovi rozhodne instagramový ľud vo verejnom hlasovaní :))

FOTO: Miriam Lešková FOTO: Miriam Lešková


Zhrnuto, podčiarknuto, v tohtoročnej mega súťaži #zavodousCKM súťažíš o tieto nadupané výhry: 

Výhry REEL MASTER:

 1. miesto: 2 spiatočné letenky do Abu Dhabi
 2. miesto: reproduktor JBL Flip 5
 3. miesto: kabelka Ema Vera "Lamb" by Dajana Rodriguez
 4. a 5. miesto: špeciálny americký balíček #byCKM

Výhry FOTO BOSS:

 1. miesto: 2 spiatočné letenky na Azory
 2. miesto: fotoaparát Fujifilm Instax Mini 11
 3. miesto: ruksak Fjällräven Kånken
 4. a 5. miesto: špeciálny americký balíček #byCKM

Výhra WATFLUENCER:

 1. miesto: slúchadlá Apple AirPods Pro 2021

FOTO: Andrej Bukovčák, víťaz fotosúťaže #zavodousCKM 2019 FOTO: Andrej Bukovčák, víťaz fotosúťaže #zavodousCKM 2019

Ako sa do súťaže o tieto parádne ceny zapojiť? Stačí, ak na Instagram nahráš fotky alebo videá (reelsy) zo svojho amerického leta a splníš podmienky danej súťažnej kategórie.

Zapojiť sa, samozrejme, môžeš aj viackrát a zároveň s viacerými fotkami aj videami. Veselo teda postni 30 fotiek a 10 reelsov – je to na tebe ;)) Ukáž celému svetu sociálnych sietí svoje TOP fotky a videá z Ameriky - foť, toč a buď #zavodousCKM

Podmienky súťaže:

Súťaž #zavodousCKM trvá od 13. júna do 30. septembra 2022 a zapojiť sa do nej môže každý účastník programu WAT USA 2022 od nás z CKM, ktorý na svoj instagramový profil nahrá v uvedenom termíne fotografie alebo videá (reelsy) a použije v nich hešteg #zavodousCKM. O výhercoch kategórií REEL MASTER a FOTO BOSS a finalistoch kategórie WATFLUENCER rozhodneme najneskôr do 14. októbra 2022. Výsledky zverejníme v nedeľu 16. októbra 2022 na našich sociálnych sieťach a taktiež na tejto stránke a výhercov budeme zároveň kontaktovať aj e-mailom, resp. prostredníctvom účtu na sociálnej sieti Instagram.

Výhru môže získať len účastník programu Work and Travel USA z CKM 2000 Travel. Ceny v súťaži nie sú určené pre účastníkov programu z iných agentúr. Súťaže sa nemôžu zúčastniť interní pracovníci ani externí spolupracovníci CKM 2000 Travel.

Súťažné fotografie/videá (reelsy) musia okrem vyššie uvedených podmienok jednotlivých kategórií spĺňať aj nasledujúce všeobecné podmienky:

 • Musia byť originálne, vytvorené autorom. Obsah nemôže byť stiahnutý z internetu a iných médií.
 • Nesmú obsahovať násilný, škodlivý, urážlivý, výhražný alebo neetický obsah. Fotografie a videá (reelsy) tiež nesmú obsahovať nevkusnú propagáciu alkoholu a vylúčená je akákoľvek propagácia alebo zobrazovanie drog a iných návykových látok.
 • Nesmie ísť o fotografie či videá, ktoré už boli v minulosti použité v inej súťaži organizovanej CKM 2000 Travel.
 • Musia byť zachytené počas WAT USA 2022.

Použitím heštegu #zavodousCKM v popise k fotografiám či videám súťažiaci súhlasí s využitím fotografií alebo videí na marketingové účely CKM 2000 Travel.

Výherné letenky v kategóriách REEL MASTER a FOTO BOSS môže využiť len víťaz danej súťažnej kategórie a jeho spolucestujúci, ktorého si sám zvolí. Letenky nie je možné darovať inej dvojici. Termín letov bude dohodnutý s výhercom individuálne podľa dostupnosti voľných miest.

FOTO: Monika Súnoková, Dagmar Majerechová, Miriam Lešková

P.S.: Tak neváhaj, zapoj sa aj ty a vyhraj toto leto parádne cestovateľské a vecné ceny #goforit #americkéletojespäť