Letná waťácka fotosúťaž #zavodousCKM 2022 pozná svojich víťazov

Naša spoločná letná jazda je na konci. Po štyroch mesiacoch hľadania vhodných záberov, nastavovania kompozícií, pózovania pred objektívom či strihania videí sme prešli cieľovou rovinkou a práve teraz nastal ten dlho očakávaný moment vyhlásenia výsledkov. Kto sa postaví na pomyselné stupienky víťazov a zodvihne nad hlavu trofej v podobe leteniek do Abu Dhabi či na Azory? Poďme to spoločne rozlúsknuť ;)

V prvom rade vám všetkým, ktorí ste sa rozhodli do súťaže zapojiť, patrí jedno obrovské ĎAKUJEME. Naša pestrá instagramová galéria s heštegom #zavodousCKM sa po dvoch covidových rokoch refrešla a opäť sa začala napĺňať jedinečnými zábermi z vášho amerického leta. So súťažným heštegom #zavodousCKM ste toto leto postli celkom 1432 fotografií a 163 reelsov. Za tento výkon jednoznačne klobúčik dole ;)

Vaše fotky a reelsy nás prekvapili, a to nielen nápadmi, kompozíciou či farbami. Do svojich záberov ste dali niečo viac ako len pózu či správne technické parametre – vložili ste do nich kus seba. Zdokumentovali ste emócie, smiech, radosť, pohodu – všetko, čím ste za veľkou mlákou žili a čím ste boli. Vďaka vašim fotkám ste nám rozpovedali ten váš jedinečný americký príbeh. Každý jeden súťažný foto či video záber si preto nesmierne vážime. Váš obrovský záujem o súťaž a ešte väčšia radosť z návratu amerického leta nás teší ako nikdy predtým, no zároveň pred nás kladie mimoriadne náročnú úlohu – vybrať zo všetkých tých parádnych záberov len niekoľko výhercov. Nebudeme klamať, ohodnotiť 1432 fotiek 163 reelsov bolo pre nás skutočnou výzvou. Výsledok sa rodil nesmierne ťažko, no po prebdených nociach, diplomatických diskusiách a možných i nemožných kombinatorikách sme to dali!

V našej insta galérke sa však, nanešťastie, vyskytli aj skvelé fotky či reelsy, ktoré nespĺňali niektorú z podmienok súťaže. Niekde chýbal súťažný hešteg, inde označenie nášho účtu @ckmslovensko – a tak sme v niektorých kategóriách prišli o naozaj vydarené zábery. Veríme preto, že nabudúce budete pozornejší, podmienky budete mať v malíčku a vaše skvelé zábery dobyjú popredné súťažné priečky ;)

Stále je to však súťaž, v ktorej, nanešťastie, nemôže vyhrať každý. Po veľmi dlhom a skutočne zodpovednom rozhodovaní sme sa dopracovali k nasledujúcim výsledkom. Ako sa hovorí, sláva víťazom a... porazených, ako pri každej našej súťaži, vynecháme. Veď z vašich parádnych amerických fotiek a reelsov je jasné, že takí medzi vami nie sú ;))

REEL MASTER - absolute winner: Monika Páleníková

Kategória, ktorá mala tento rok svoju premiéru. Chceli sme od vás, aby ste cez reelsy zachytili vaše TOP momenty waťáckeho leta. A hoci nám prišlo množstvo perfektných video záberov, tie úplne najlepšie počas leta postla Monika Páleniková, ktorej tak právom patrí titul REEL MASTER. Monikine reelsy zachytávali emócie a zobrazovali všetko, o čom americké leto je – radosť, zábava, akcia, dobrodružstvo. No a my veríme, že presne taký bude aj Monikin trip do emirátov. Za prvé miesto a najlepšie tohtoročné reelsy od nás získava 2 spiatočné letenky do Abu Dhabi.

Jeden zo súťažných reelsov víťazky kategórie REEL MASTER Moniky Páleníkovej si môžeš pozrieť TU.

Originálne reelsy zachytávajúce TOP momenty amerického leta však pridali aj ďalší z vás. Tu, hľa, nasledujúce výherné priečky v kategórii REEL MASTER:

2. miesto

Na 2. mieste sa umiestnila Martina Belišová, ktorá od nás získava štýlový repráčik JBL Flip 5. Veríme, že sa z neho budú ozývať najväčšie hitovice, ktoré ti budú pripomínať leto 2022.

Matine reelsy si môžeš pozrieť TU.

3. miesto

Na 3. mieste sa so svojimi reelsami umiestnila Ivana Rechtoríková a získava nádhernú kabelku Ema Vera „Lamb“ by Dajana Rodriguez.

Ivkine reelsy nájdeš TU. 

4. & 5. miesto

Na 4. mieste sa umiestnila Soňa Augustovičová a 5. miesto obsadil Robert Verhaar. Obaja získavajú špeciálny americký balíček #byCKM, v ktorom nájdu americké fusakle, odznak, dizajnové americké tenisky tikoki a naše brandové tričko Cestuj, kým môžeš. 

Reelsy od Soni si môžeš pozrieť TU.

Robove reelsy nájdeš TU.

FOTO BOSS - absolute winner: Mária Kožuchová

Druhá súťažná kategória bola zameraná na najlepšie waťácke fotky. Aj tu sme brali do úvahy nielen splnenie súťažných podmienok, ale aj originálnosť, rôznorodosť, kompozíciu, no najmä zachytenie hesla tejto kategórie, ktoré znelo: „Americké leto je späť!“ Nehodnotili sme však len jednu konkrétnu fotografiu, ale brali sme do úvahy „celý balíček“ fotiek, čiže všetky zábery, ktoré autor počas leta postol.

Absolútnym víťazom kategórie FOTO BOSS, ktorý od nás získava 2 spiatočné letenky na Azory, sa stáva Mária Kožuchová. Pri všetkých súťažných fotkách od Majky sme cítili tú pravú nefalšovanú radosť z návratu amerického leta. Zachytila emóciu každodennosti pracovného amerického života, ale aj cestovateľské nadšenie, ktoré neodmysliteľne patrí k waťáckemu letu. Veríme, že rovnako nadšená bude Majka aj z čarovných Azor, ktoré už čoskoro vďaka svojím TOP fotkám navštívi. 

2. miesto

Na 2. mieste skončila Barbora Židová, ktorá od nás získava parádny foťák Fujifilm Instax Mini 11, s ktorým bude môcť v budúcnosti zachytiť ďalšie TOP cestovateľské momenty.

3. miesto

Na 3. mieste skončili fotky od Lindy Dobrovodskej, za ktoré získava štýlový ruksak na cesty Fjällräven Kånken.

4. & 5. miesto

Na 4. mieste sa umiestnila Daniela Tomášiková a 5. miesto obsadila Lucia Valová. Obe od nás získavajú špeciálny americký balíček #byCKM, v ktorom sa nachádzajú americké fusakle, odznak, dizajnové americké tenisky tikoki a naše brandové tričko Cestuj, kým môžeš.

WATFLUENCER

Poslednou tohtoročnou kategóriou bola kategória WATFLUENCER. O víťazovi tejto kategórie rozhodlo veľké (a u nás historicky prvé) instagramové hlasovanie. Titul WATFLUENCER a hlavnú cenu, ktorou sú slúchadlá Apple AirPods Pro 2021, napokon po napínavom priebehu hlasovania získava Martina Hatalová. Za svoju súťažnú fotku obdržala na našom instagrame rovných 700 lajkov.

Všetkým výhercom ešte raz zo srdca BLAHOŽELÁME a už teraz sa tešíme na ďalší ročník najmega letnej fotosúťaže #zavodousCKM