Hľadá sa WATFLUENCER leta 2023

Vrátil si sa zo svojho zaoceánskeho leta a stále sa v spomienkach vraciaš k tomu, koľko si toho videl, zažil, vyskúšal a koľko nových tvárí si spoznal? Potom je tu práve pre teba ďalšie pokračovanie našej waťáckej súťaže #zavodousCKM, ročník 2023.

Povedz nám o svojom americkom dobrodružstve a vyhraj nadupanú cenu cien - CKM cestovateľský kredit v hodnote 1000 EUR. Ten môžeš minúť na čokoľvek, po čom tvoje cestovateľské srdce túži. Chceš ísť na watko aj budúci rok? Kredit si môžeš u nás uplatniť na programový poplatok WAT USA 2024. Túžiš niekam na pár dní vypadnúť alebo si zaletieť s parťákom na dovolenku do exotiky? Miň výherný kredit na letenky cez CKM. Chceš byť počas svojich ciest krytý výhodným poistením? Uplatni si kredit na nákup nášho cestovného poistenia. Inak povedané, ako u nás v CKM naložíš s cestovateľskou tisíckou je len a len na tebe ;))

Naviac, žiaden z TOP 10 finalistov neobíde naprázdno. Americké leto ako z filmu každému z nich prinesie dve vstupenky do siete kín CINEMAX na ľubovoľné predstavenie.

FOTO: Maťa Hatalová, WATFLUENCERKA leta 2022 FOTO: Maťa Hatalová, WATFLUENCERKA leta 2022

Podmienky a priebeh súťaže:

Súťaž #zavodousCKM v kategórii WATFLUENCER trvá od 15. októbra do 10. novembra 2023 a zapojiť sa do nej môže každý účastník programu WAT USA 2023 od nás z CKM, ktorý na svoj instagramový profil pridá v termíne od 15. októbra do 29. októbra 2023 fotografiu alebo video (reel), použije heštegy #zavodousCKM a #WATFLUENCER a tiež označí instagramový účet @ckmslovensko. Pre viditeľnosť súťažných príspevkov je zároveň potrebné, aby mal účastník verejný instagramový profil. 

V rámci príspevku zároveň do popisu fotografie/reelu napíše o svojej skúsenosti s programom WAT USA 2023. Popíš nám, čo najlepšie ti watko do života prinieslo, čo si videl, zažil, spoznal... Čo ťa prekvapilo, potešilo, aký moment ti vyrazil dych.

Zo všetkých, ktorí sa v uvedenom termíne zapoja do súťaže, vyberieme 10 finalistov, pričom ich mená spolu s príspevkami zverejníme 1. novembra na našom instagrame. Od tohto momentu sa začne oficiálne hlasovanie, pričom výhercom hlavnej ceny, ktorou je cestovateľský kredit v hodnote 1000 EUR, sa stane ten príspevok, ktorý na profile @ckmslovensko získa najväčší počet označení "páči sa mi to". Instagramové hlasovanie bude prebiehať v termíne od 1. novembra do polnoci 9. novembra 2023. 

Výsledky zverejníme v piatok 10. novembra 2023 na našich sociálnych sieťach a taktiež na tejto stránke a výhercu budeme zároveň kontaktovať aj emailom, resp. prostredníctvom správy na sociálnej sieti Instagram.


FOTO: Dadka Tomášiková, Linda Dobrovodská, Lucia Valová, Eva Vojtkuláková

Výhru môže získať len účastník programu Work and Travel USA z CKM 2000 Travel. Ceny v súťaži nie sú určené pre účastníkov programu z iných agentúr. Súťaže sa nemôžu zúčastniť interní pracovníci ani externí spolupracovníci CKM 2000 Travel. Cestovateľský kredit v hodnote 1000 EUR je možné uplatniť na nákup produktov CKM a výherca ho môže použiť najneskôr do 30. júna 2024 napríklad na úhradu programového poplatku WAT USA 2024, leteniek do destinácie podľa vlastného výberu alebo na nákup cestovného poistenia. Kredit nie je prenosný na inú osobu a nie je možné ho preplatiť v hotovosti či finančnou transakciou na účet výhercu.

Súťažné fotografie/videá (reelsy) musia okrem vyššie uvedených podmienok spĺňať aj nasledujúce všeobecné podmienky:

  • Musia byť originálne, vytvorené autorom. Obsah nemôže byť stiahnutý z internetu a iných médií.
  • Nesmú obsahovať násilný, škodlivý, urážlivý, výhražný alebo neetický obsah.
  • Fotografie a videá (reelsy) tiež nesmú obsahovať nevkusnú propagáciu alkoholu a vylúčená je akákoľvek propagácia alebo zobrazovanie drog a iných návykových látok.
  • Nesmie ísť o fotografie či videá, ktoré už boli v minulosti použité v inej súťaži organizovanej CKM 2000 Travel.
  • Musia byť zachytené počas WAT USA 2023.

CKM 2000 Travel si ako organizátor súťaže vyhradzuje právo na zmenu podmienok.

Použitím heštegu #zavodousCKM a #WATFLUENCER v popise k fotografiám či videám a zároveň označením instagramového účtu @ckmslovensko súťažiaci súhlasí s využitím fotografií alebo videí na marketingové účely CKM 2000 Travel.

FOTO: Mária Kožuchová FOTO: Mária Kožuchová

Neváhaj, zapoj sa do súťaže aj ty, popíš celému svetu sociálnych sietí svoj TOP americký moment a staň sa WATFLUENCEROM leta 2023 #zavodousCKM