Cestovateľské kredity rozdané, poznáme výhercov najväčšej waťáckej fotosúťaže #zavodousCKM 2023

Aké bolo waťácke leto 2023? Ako nestranní pozorovatelia konštatujeme toto: Užívali ste si každú jednu sekundu, hlásili ste sa z tých najrôznorodejších amerických zákutí, fotili ste, točili ste, strihali ste, postovali ste - a dotiahli ste to s nami do úspešného konca #happyend V prvom rade vám všetkým, ktorí ste sa rozhodli do tohtoročnej súťaže zapojiť, patrí jedno veľké ĎAKUJEME. Do našej instagramovej galérky pribudli pod heštegom #zavodousCKM mnoho ďalších originálnych záberov z vášho amerického leta.

Výhercovia cestovateľského kreditu 100 EUR: Silvia Vyšná, Sabína Orlická, Veronika Vránska, Andrej Dubovec

Tento rok sme si v CKM povedali, že v našej legendárnej #zavodousCKM súťaži oceníme vaše waťácke fotky a videá už počas leta a spríjemníme vám #travel part cestovateľským vreckovým v hodnote 100 EUR. Každý týždeň sme spomedzi vašich fotiek vyžrebovali jedného z vás, našich waťákov, ktorému od nás na účte pristála cestovateľská stovečka. 

WATFLUENCER 

Vyvrcholením letnej waťáckej fotosúťaže bolo hľadanie WATFLUENCERA leta 2023. Na výhercu čakala nadupaná cena cien – cestovateľský kredit 1000 EUR, ktorý môže použiť u nás v CKM podľa svojej ľubovôle. Zo všetkých súťažných príspevkov, v ktorých ste nám rozpovedali svoje zážitky z watka 2023 sme vybrali TOP 10 finalistov. Žiaden z nich z našej súťaže neobišiel naprázdno. Americké leto ako z filmu každému finalistovi prinieslo dve vstupenky do siete kín CINEMAX na ľubovoľné predstavenie.

TOP 10 finalistov: Andrej Pechota, Natália Gardlová, Emília Pálmaiová, Nina Júlia Dúcová, Dominika Varšániová, Henrieta Valová, Miriam Anna Fecková, Samuel Vilkovský, Viktória Grendová, Šimon Snopko TOP 10 finalistov: Andrej Pechota, Natália Gardlová, Emília Pálmaiová, Nina Júlia Dúcová, Dominika Varšániová, Henrieta Valová, Miriam Anna Fecková, Samuel Vilkovský, Viktória Grendová, Šimon Snopko

O víťazovi napokon rozhodlo veľké instagramové hlasovanie, ktorého finále sa odohrávalo, povedali by sme, za dramatických okolností a do poslednej chvíle víťaz nebol jasný. Titul WATFLUENCER a hlavnú cenu 1000 EUR napokon získala Viky Grendová. Na súťažnom príspevku jej pristálo do polnoci 9. novembra najviac organických lajkov, celkovo viac ako dve tisíc. Jej jedinečný americký príbeh si môžete prečítať nižšie.


Všetkým výhercom ešte raz BLAHOŽELÁME a už teraz sa tešíme na ďalší ročník najpeckovejšej letnej fotosúťaže #zavodousCKM