Sprachcaffe Languages Plus, Barcelona

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v jej pobočke v Barcelone.


Trošku o škole

Sedem svetlých, pekných a moderných tried s klimatizáciou, salónik s automatom na pitie, spoločná miestnosť na štúdim či relax, počítače s prístupom na internet, zdarma výpožička španielskych kníh, profesionálni a stále usmiati učitelia s rodným jazykom španielčina – toto všetko na vás čaká v príjemnej, dobre vybavenej škole priamo v centre Barcelony. Teda len na skok od všetkých fantastických atrakcií, ktoré jednoznačne musíte vidieť a zažiť. Katalánska metropola vás očarí a toto mesto si určite obľúbite.
Škola bola založená v roku 2003, má kapacitu 90 študentov a je akreditovaná Instituto Cervantes, čo je puncom kvality pri škole s výukou španielčiny.
Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.


Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú španielčinu (napríklad príprava na skúšku pre získanie medzinárodne uznávaného certifikátu). Pár faktov k všeobecnej španielčine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 10.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Máte možnosť voľby z viacerých typov: zdieľaný apartmán, hostiteľská rodina alebo rezidencia. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.

Barcelona, Španielsko

Keď sa spomenie toto hlavné mesto Katalánska, väčšinou si každý predstaví obraz ľudí sediacich a chlipkajúcich kávu s mliekom (café con leche) v nespočetných kaviarničkách na Placa de Catalunya, ľudí užívajúcich si prítomný okamih na pláži s osviežujúcou Sangriou v ruke a nepredvídateľné no pritom okúzľujúce tvary Gaudiho architektonického umenia, ktoré budete milovať. Pre jeho farby, tvary a neopakovateľnú originalitu.
Barcelona dokonale kombinuje príjemnú prímorskú klímu, pláže s jemným pieskom, umenie, tiež bary, reštaurácie a veľa mladých ľudí. Má osobitý šarm a preto je ideálnym miestom pre štúdium španielčiny. Po škole určite navštívte Parc Güell alebo La Sagrada Familia katedrálu, diela spomínaného architekta, ktoré berú dych. Ale nevynechajte ani Múzeum španielskej dediny, ktoré vám dokonale objasní, prečo tento výraz používame aj v našej zemepisnej šírke.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena              

Popis

220 € 

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

870 € 

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rezidencii v izbe 1/1 vrátane plnej penzie vo vysokej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.