Sprachcaffe Languages Plus, Malaga

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v jej pobočke v Malage.


Trošku o škole

Sprachcaffe Malaga sídli v pravej andalúzskej vile s trinástimi klimatizovanými triedami, recepciou, strešnou terasou a vlastným plážovým barom menom La Tortuga. Nachádza sa len 100 m od pláže, triedy sú veľmi dobre vybavené, učitelia profesionálni a usmievaví a to všetko obklopené slávnym andalúzskym dovolenkovým rajom Costa del Sol. Slnko, more, španielčina – dokonalá kombinácia. Viete si to predstaviť?
Škola bola založená v roku 1984, má kapacitu 120 študentov a je akreditovaná Instituto Cervantes, čo je puncom kvality pri škole s výukou španielčiny.
Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú španielčinu (napríklad príprava na skúšku pre získanie medzinárodne uznávaného certifikátu). Pár faktov k všeobecnej španielčine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 10.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Máte možnosť voľby z viacerých typov: zdieľaný apartmán, hostiteľská rodina, štúdio alebo rezidencia. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.


Malaga, Španielsko

Úžasné slnečné počasie, príjemná atmosféra, to je Costa del Sol, veľmi známy dovolenkový raj. Na juhu Pyrenejského poloostrova sa nachádza Malaga, ktorá neponúka len ničím nerušené odpočívanie na pláži, ale tiež mnohé kultúrne či architektonické atrakcie, ktoré odporúčame určite navštíviť napríklad aj v rámci sociálneho programu, ktorý pre svojich študentov zostavuje škola každý týždeň. Pokiaľ by ste chceli z tejto TOP dovolenkovej destinácie vyťažiť ešte viac, nenechajte si ujsť hudobný festival, dychberúce Flamenco, ochutnajte tapas a spomaľte; španielsky životný štýl je totiž veľmi uvoľnený a ak sa vyberiete nakupovať, môže sa stať, že poobede budú obchody zatvorené, otvárajú sa opäť podvečer. Trénovanie nadobudnutých vedomostí zo školy prichádza úplne prirodzene a automaticky na každom kroku – študovať jazyk v krajine, kde sa ním aj naozaj hovorí je ten najlepší spôsob, ako sa ho naučiť rýchlejšie a hlavne efektívne.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena                

Popis

180 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

390 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v apartmáne v izbe 1/1 v nízkej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

465 €

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v apartmáne v izbe 1/1 vo vysokej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.