Sprachcaffe Languages Plus, Brighton

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v pobočke v Brightone.


Trošku o škole

Škola Sprachcaffe v Brightone bola založená v roku 1995 a a je samozrejme plne akreditovaná organizáciou British Council for the teaching of English.
Škola sa nachádza neďaleko centra mesta a takisto veľmi blízko pláže. Veľa obchodov, reštaurácií a známych miest, ako Royal Pavilon alebo Brighton Pier dosiahnete po krátkej prechádzke.
Škola ponúka 12 moderných učební, mini záhradu, študovňu a recepciu. K dispozícii je kuchyňka a salónik, kde môžu študenti oddychovať a pripraviť si jednoduchý obed. Pre tých, ktorí dávajú prednosť reštauráciam a kaviarňam, sú tieto k dispozícii hneď v okolí školy.
Veľkou výhodou školy je vlastná rezidencia priamo pri pláži vzdialená len približne 10 minút chôdze od školy.
Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v Anglicku, Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.


Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Pri štandardných 20 hodinových kurzoch si môžete vybrať medzi dopoludňajšími a popoludňajšími kurzami (vždy len jednu variantu na celý týždeň).
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 12 (pri popoludňajších kurzoch je max. počet 18).
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta, cca 68% z Európy.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, prípadne by ste chceli absolvovať špecializované kurzy, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Veľkou výhodou Sprachcaffe Brighton je vlastná Club Residence, vzdialená len 10 minút chôdze od školy. Môžete si vybrať medzi jedno a dvoj-lôžkovými izbami. Izby sú vybavené káblovou TV, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a ďalšími zariadeniami. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a toaletu. Upratovanie je zabezpečené denne a Wi-Fi zdarma je samozrejmoťou. Rezidencia má 24-hodinovú recepciu a kamerový systém, ktoré garantujú študentom bezpečie a asistenciu. A ešte jedna veľmi podstatná vec - rezidencia je priamo pri pláži. Ešte váhate?
Počas kurzu v Sprachcaffe Brigton môžete však bývať aj v hostiteľskej rodine. Ubytovanie v hosťovskej rodine znamená, že sa na chvíľu stanete jej členom a lepšie tak spoznáte miestne pomery a ľudí. Izby sú väčšinou 2-lôžkové. Pri ubytovaní v rodine je zabezpečená aj polpenzia.
Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.

Brighton, Veľká Británia

Brighton je jedno z najväčších a najznámejších letovísk v Spojenom kráľovstve. Žije tu okolo 160-tisíc obyvateľov, takže ani príliž veľké, ani príliž malé mesto... tak akurát :-) Brighton je pohodové prímorské "old fashion" anglické mesto. Stretnete tu veľa študentov, keďže Brighton je sídlom viacerých univerzít. Milovníci umenia, hudby, festivalov si tu takisto prídu na svoje. Medzi najvýznamnejšie pamiatky patrí napríklad Royan Pavilion (bývalý kráľovský palác), Brighton Marine Palace and Pier, Brighton Clock Tower a mnohé iné. Určite nezabudnite navštíviť 162 metrov vysokú vyhliadkovú vežu i360, výhľad je úžasný. No a pre milovníkov pláže máme tiež dobrú správu - 8,7 km dlhá pláž je magnetom pre turistov.
Brighton je vzdialený približne 90 km od centra Londýna, takže doprava do Brightonu je vzhľadom na hustotu leteckého spojenia do Londýna (z Bratislavy, Viedne, Budapešti či Krakowa) výborná.. Ak sa bojíte lietať, pravidelné autobusové linky premávajú tiež.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena         
Popis

180 GBP

kurz Standard Course, (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

564 GBP

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane polpenzie v najvyššej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

852 GBP

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v univerzitnom campuse v izbe 1/1 vrátane plnej penzie v najvyššej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.