Sprachcaffe Languages Plus, Londýn

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v pobočke v Londýne.


Trošku o škole

Škola Sprachcaffe v Londýne bola založená v roku 1990 a plne akreditovaná organizáciou British Council for the teaching of English. Nachádza sa v historickej viktoriánskej budove obklopenej reštauráciami, obchodmi a divadlami v príjemnej časti Ealing v západnom Londýne. Ealing, štvrť známa tiež pod menom "Queen of Suburbs" so svojimi mnohými parkami, je jednou z najzelenších častí Londýna. Výhodou je, že škola je ľahko dosiahnuteľná zo všetkých ubytovaní v hostiteľských rodinách bez použitia hormadnej dopravy! To je v meste ako Londýn naozaj veľká výhoda!
Škola je výborne vybavená, ponúka 10 moderných učební, recepciu, vonkajšiu oddychovú zónu, študovňu a knižnicu. Tiež tam nájdete kuchyňku a salónik, kde môžu študenti oddychovať a pripraviť si jednoduchý obed. Pre tých, ktorí dávajú prednosť reštauráciam a kaviarňam, sú tieto k dispozícii hneď v okolí školy. Pár minút pešo od školy je stanica metra Ealing Common Station a tiež autobusová stanica Ealing Broadway,

Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v Anglicku, Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.


Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 15.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta, cca 70% z Európy.

Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.
V prípade záujmu o iný, ako tento základný výber kurzov, Vám radi poskytneme kompletnú ponuku školy. Neváhajte nám napísať.


Ubytovanie

Počas kurzu v Sprachcaffe Londýn môžete bývať v hostiteľskej rodine alebo je tu možnosť ubytovania v rezidencii či zdieľanom apartmáne. Ubytovanie v hosťovskej rodine znamená, že sa na chvíľu stanete jej členom a lepšie tak spoznáte miestne pomery a ľudí. Študentská rezidencia a apartmán zas spája študentov z celého sveta. Každý typ je špecifický a naši konzultanti vám podľa vašich preferencií radi odporučia vhodné ubytovanie. Je pre nás dôležité vybrať pre vás správne miesto pre váš nový (i keď dočasný a krátkodobý, ale predsalen) domov.
Vzdialenosť z hostiteľských rodín je 20-35 min. pešo (v prípade hromadnej dopravy to bude menej, ale krátka prechádzka je určite lepšia možnosť), v prípade apartmánov je to 5-15 min. pešo.


Londýn, Veľká Británia

Britskú metropolu netreba zvlášť predstavovať. Je to jedno z najrozmaniteších, najfascinujúcejších a najinšpiratívnejších miest na svete a rozhodne stojí za návštevu. Okrem nespočetného množstva kultúrnych pamiatok, ktoré máte určite na svojom „must-see“ zozname máte možnosť navštíviť aj kultúrne predstavenia, poprechádzať sa po známej Oxford Street a kúpiť niečo pekné, ochutnať známe Fish and chips, v miestnej krčmičke si so spolužiakmi vypiť drink, zjesť sendvič v udržiavanom parku, zabaviť sa v Múzeu voskových figurín alebo odsledovať výmenu stráží pred Buckinghamským palácom... Na Britské múzeum si určite rezervujte aspoň pol dňa! Londýn nikdy neomrzí, nezunuje sa a vždy bude mať čo ponúknuť popri pilovaní vedomostí a poctivom vzdelávaní sa. Navyše, do Londýna môžete priletieť z Bratislavy, Viedne, Budapešti či Krakowa.. Ak sa bojíte lietať, pravidelné autobusové linky premávajú tiež.


Cena

Pre rýchlu orientáciu v cenách sme pre vás pripravili základnú cenovú ochutnávku doteraz najobľúbenejších a najčastejšie volených kombinácií kurzu a ubytovania:

Cena        

Popis

140 GBP

kurz Standard Course, (20 hodín) na 1 týždeň (cena nezahŕňa ubytovanie ani ďalšie služby a príplatky)

480 GBP

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane polpenzie v nízkej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

560 GBP

kurz Standard Course (20 hodín) na 1 týždeň + ubytovanie v rodine v izbe 1/2 vrátane polpenzie v najvyššej sezóne (cena nezahŕňa povinné rezervačné poplatky)

Pre rozšírený základný cenník obsahujúci rôzne úrovne kurzov a doplnkové služby, kliknite sem:

Základný cenník


Pre ponuku šitú priamo na vašu mieru a požiadavky kliknite na nasledúce tlačidlo a vyplňte prosím požadované údaje:

Mám záujem


Tešíme sa na Vaše otázky. Kedykoľvek si môžete nechať pripraviť kalkuláciu cez tento formulár alebo nám môžete napísať priamo na naše e-mailové adresy.