3. epizóda: FRIENDS

Šesť priateľov, dva byty, jedna kaviareň. Kultový seriálový príbeh o priateľstve, láske i každodenných strastiach si získal milióny fanúšikov po celom svete a vyformoval niekoľko generácií. Spoločnosť NBC odvysielala prvú epizódu Priateľov 22. septembra 1994, teda v čase, keď mnohí z jej neskorších divákov ešte ani neboli na svete (btw, tiež patríš do tejto skupiny?). Seriál sa vysielal nepretržite až do 6. mája 2004 a počas tohto obdobia vyšlo celkom 10 sérií a 236 epizód #wow

FOTO: Warner Bros. Television FOTO: Warner Bros. Television

Za obrovským úspechom obľúbeného komediálneho seriálu stojí najmä autentickosť hlavných postáv a ich príbehov – Priatelia zobrazovali život jednoducho taký, aký je, a vďaka tomu sa nám dostali pod kožu. Aspoň prostredníctvom obrazoviek sme sa na malú chvíľu stali súčasťou tejto neodlučiteľnej newyorskej partičky a zdieľali s nimi všetko, čím si vo svojich životoch prechádzali. Áno, aj vtedy, keď išlo o niečo tak absurdné, ako je hlava zaseknutá v tele moriaka ;))

Vďaka vtipným hláškam postáv a humorným situáciám, do ktorých sa priatelia dostávali, nám seriál deň čo deň ponúkal správne namiešanú dávku zábavy. No nešlo len o pobavenie. Seriál nás naučil, akú veľkú cenu má priateľstvo. A keďže dobré priateľstvá si treba vážiť, rozhodli sme sa tretiu waťácku filmovú epizódu tejto sezóny venovať práve priateľom. Nielen tým seriálovým. Mať dobrého priateľa je šťastie, no mať vedľa seba parťáka, s ktorým navyše môžete zdieľať aj cestovateľské dobrodružstvá, to je už životný jackpot. Ak máte v životoch takéto osôbky, za vaše cestovateľské priateľstvo teraz môžete získať bonus 50 USD.

Každý, kto od 11. januára do 10. februára vstúpi do programu WAT USA ako člen skupiny (min. 2 osoby) a uhradí aspoň zálohu, je zaradený do žrebovania o zľavu vo výške 50 USD. No a aby sme sa k našim seriálovým priateľom priblížili čo najviac, za každú seriálovú postavu vám dáme jednu zľavu – čo znamená, že špeciálny priateľský bonus 50 USD získajú až 6 z vás. Výhercov epizódy vyžrebujeme do 17. februára 2023.

Tak poďme na to, v tretej waťáckej filmovej epizóde tu pre vás budú Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross – a ich špeciálne priateľské waťácke bonusy #illbethereforyouNajvýhodnejšie podmienky WAT USA

Na to, aby si zažil nezabudnuteľné americké leto, teraz nepotrebuješ tisíce eur. U nás ťa program Work and Travel USA vyjde v pomere cena - kvalita - podmienky najvýhodnejšie v rámci celého Česko-Slovenska.

Viac info