2. epizóda: Home Alone

Ak je niečo, čo jednoznačne patrí k decembru, tak je to všadeprítomná vianočná atmosféra. A k tej zase neodmysliteľne patria vianočné filmové klasiky, ktoré každý z nás videl už snáď tisíckrát. Poznáme každý jeden song, ktorý hrá v pozadí deja, vieme, kedy ktorá postava povie svoju legendárnu hlášku. Hoci poznáme, ako nakoniec celý príbeh skončí, s rovnakým nadšením a hlbokou nostalgiou si každoročne sadneme pred telku a naplno sa necháme pohltiť dejom.

FOTO: Instagram @newyorkcity.best FOTO: Instagram @newyorkcity.best

Jedným z filmov, ktoré patria do povinnej výbavy každého vianočného filmového maniaka, je jednoznačne aj klasika klasík – Home Alone. Príbeh Kevina, ktorého rodina omylom zabudla na Vianoce doma, je súčasťou vianočného programu miliónov ľudí po celom svete aj dnes, 32 rokov od filmového uvedenia prvej časti #feelingold Pokračovanie Kevinovho príbehu sa navyše odohráva v našom milovanom New Yorku, preto je jasné, že my v CKM sme mega fanúšikmi oboch častí.

McCallisterovci si síce na Kevina spomenuli až vysoko nad oblakmi, no my takúto chybu rozhodne neurobíme. My na tých z vás, ktorí sa do programu WAT USA tento rok rozhodli ísť sami, budeme pamätať celú nasledujúcu filmovú epizódu. Pretože tak, ako Kevin napokon zažil svoje životné dobrodružstvo aj sám, tak si to svoje môžeš užiť aj ty – no nie doma, ale tisíce kilometrov od neho. Americké leto totiž nie je len pre páry a skupinky kamarátov, ale je perfektnou príležitosťou aj pre jednotlivcov.


A práve tým z vás, ktorí naberú odvahu a rozhodnú sa do programu WAT USA 2023 vstúpiť ako jednotlivci, dáme počas tejto epizódy pri podpise zmluvy zľavu 10 USD z ceny programového poplatku. Sme si totiž istí, že hoci budeš do programu vstupovať sám, tvoj americký letný príbeh bude nakoniec plný parádnych zážitkov a stretnutí s novými ľuďmi.

Kevinova desiatka, a.k.a. zľava pre jednotlivcov, platí pri podpise zmluvy WAT USA do 10. januára 2023.

Registrácia WAT USA #byCKM

Viac info o programe

Najvýhodnejšie podmienky WAT USA

Na to, aby si zažil nezabudnuteľné americké leto, teraz nepotrebuješ tisíce eur. U nás ťa program Work and Travel USA vyjde v pomere cena - kvalita - podmienky najvýhodnejšie v rámci celého Česko-Slovenska.

Viac info