1. epizóda: Harry Potter

Svet kúziel, mágie, čarovných bytostí a dobrodružstiev odohrávajúcich sa za múrmi Rokfortu. Kto by nepoznal najslávnejší príbeh chlapca, ktorý prežil? Čarodejnícka sága dosiahla úspech nevídaných rozmerov a aj dnes, po 25 rokov od prvého knižného vydania, neustále spája generácie. Víťazstvo dobra nad zlom, svetla nad temnotou a to všetko na pozadí veľkého priateľstva najznámejšej čarodejníckej trojice.

Keďže my v CKM taktiež patríme k fanúšikom Harryho Pottera a s čistým svedomím prehlasujeme, že niektoré repliky by sme s prehľadom odrecitovali aj o polnoci, prvá z našich waťáckych filmových epizód je venovaná práve čarodejníckemu svetu. No aby sme nezostali len pri filmových scénkach či obľúbených replikách, rozhodli sme sa posunúť mágiu na celkom nový level. Na konci tejto epizódy švihneme prútikom, vyriekneme „Evanesco“ a jednému z vás necháme zmiznúť programový poplatok WAT USA.

Ako zažiť waťácke čary na vlastnej koži? Podpíš do 30. novembra 2022 programovú zmluvu WAT USA, uhraď aspoň zálohu vo výške 190 USD a automaticky si zaradený do žrebovania. Po skončení aktuálnej epizódy, ktorá sa viaže aj na aktuálnu platnú cenu program WAT USA 2023, vytiahneme z čarovného klobúka meno jedného šťastlivca, ktorému vrátime plnú výšku programového poplatku. Harry Potter šťastlivca oznámime 6. decembra 2022. Výhru je možné uplatniť len v CKM v rámci produktu WAT USA 2023.

Využi čarodejnícku waťácku epizódu naplno a vykúzli si najlepšie leto svojho života #zavodousCKMNajvýhodnejšie podmienky WAT USA

Na to, aby si zažil nezabudnuteľné americké leto, teraz nepotrebuješ tisíce eur. U nás ťa program Work and Travel USA vyjde v pomere cena - kvalita - podmienky najvýhodnejšie v rámci celého Česko-Slovenska.

Viac info