Fotosúťaž #zavodousCKM 2018

Kto CKM pozná, dobre vie, že sme majstrami súťaží, prekvapení a bonusov. Aj preto sa s nami či už doma alebo v USA rozhodne nudiť nebudeš. Minulý rok sme si pre našich waťákov pripravili brutálnu letnú foto súťaž #zavodousCKM.

Ďakujeme, že ste boli #zavodousCKM!

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili do našej brutálnej letnej súťaže #zavodousCKM. Počtom aj kvalitou súťažných fotografií z vašich amerických prázdnin WAT USA 2018 ste nás úprimne milo prekvapili.
Poslali ste nám skutočne skvelé zábery, na ktorých je veľa emócií, smiechu, poznania, pohody či zábavy. A, v neposlednom rade, na mnohých z nich sme sa objavili aj my, CKM. Čo dodať? Ďakujeme. Poslali ste nám totiž kus samých seba, svojich zážitkov a svojich skúseností. Možno aj svojich budúcich ja. Nás v CKM teší, že sme k tomu všetkému mohli svojou trochou prispieť #CKM4U
Náš cieľ, aby ste #zavodousCKM prežili nezabudnuteľné leto sme splnili, no ťažšie pre nás bolo vybrať výhercov. Najmä v TOP 3 sme sa poriadne zapotili a musela rozhodnúť až notárka z legendárneho kolesa šťastia #hahááá
Každopádne, veľmi si vážime každú jednu fotografiu, ktorú ste nám do našej brutálnej letnej súťaže poslali. Zároveň si myslíme, že v našej fotogalérii je niekoľko desiatok ďalších, ktoré by si tiež zaslúžili ocenenie a rovnako veľa sme ich vďaka heštegu #zavodousCKM, ktorý ste počas leta použili viac než 800-krát, našli aj na našom fejsbúku či instagrame. WOW.
Celé to však bola jedna veľká súťaž, v ktorej, nanešťastie, nemôže vyhrať každý. Po veľmi dlhom, naozaj zodpovednom rozhodovaní a hlasovaní sme sa dopracovali k nasledovným výsledkom. Ako sa hovorí, česť víťazom a... porazených tento krát vynecháme. Veď z vašich fotiek je jasné, že takí medzi vami nie sú.

1. MIESTO a.k.a. #CKMepicwinner: Marcela Rebrová

Marcela sa stala víťazkou a získala hlavnú cenu:
2 spiatočné letenky do NYC a späť s odletom z Budapešti alebo Košíc od LOT Polish Airlines v hodnote 1200 €!
Leto, slnko, piesok, Amerika, oceán, cruise ship, pohoda, úsmev,... a CKM. Čo dodať? Veľmi gratulujeme!

Foto: Marcela Rebrová Foto: Marcela Rebrová

2. MIESTO a.k.a. #CKMsecondhand: Monika Zacharová

Monika sa stala výherkyňou najnovšieho Apple iPad 2018 v hodnote 500 €, a to v striebornej verzii Wi-Fi 128 GB aj so štýlovým multifunkčným krytom vo farebnom prevedení podľa vlastného výberu.

Foto: Monika Zacharová Foto: Monika Zacharová

3. MIESTO a.k.a. #CKMstillonpedestal: Erik Bíro

Erik vyhráva nadupané bluetooth slúchadlá Apple Beats Studio Wireless by Dr. Dre v hodnote 250 €, až s 20-hodinovou výdržou batérie a vo farebnom prevedení Sky.

Foto: Erik Bíro Foto: Erik Bíro

4. až 14. MIESTO a.k.a. #CKMbetterthannothing

Výhercovia získavajú chytrý fitness náramok Xiaomi MiBand 2 v hodnote 40 €, ktorý je odolný voči vode či prachu, na jedno nabitie výdrž až 20 dní a spolupracuje tak s Androidom, ako aj iOS.

Foto: Martin Vetro Foto: Martin Vetro

Foto: Miriam Zacharová Foto: Miriam Zacharová

Foto: Pavel Sikora Foto: Pavel Sikora

Foto: Sofia Marková Foto: Sofia Marková

Foto: Barbora Hojdíková Foto: Barbora Hojdíková

Foto: Veronika Matejová Foto: Veronika Matejová

Foto: Lucia Ružičková Foto: Lucia Ružičková

Foto: Peter Pikulík Foto: Peter Pikulík

Foto: Bibiana Košová Foto: Bibiana Košová

Foto: Simona Paľovčíková Foto: Simona Paľovčíková

Foto: Marek Nicolas Petríček Foto: Marek Nicolas Petríček

Špeciálna cena a.k.a. #CKMbetterthannothing_volume2

Nedalo nám to, nebolo to v pláne, ale vybrali sme ešte 2 dodatočné fotografie, jednu za kreativitu s motívom CKM a druhú za technickú kvalitu.
Výhercovia získavajú tiež chytrý fitness náramok Xiaomi MiBand 2 v hodnote 40 €, ktorý je odolný voči vode či prachu, na jedno nabitie výdrž až 20 dní a spolupracuje tak s Androidom, ako aj iOS.

Foto: Andrej Bukovčák Foto: Andrej Bukovčák

Foto: Radka Lenčuchová Foto: Radka Lenčuchová

Ešte raz, ďakujeme všetkým zúčastneným, blahoželáme všetkým výhercom a ďakujeme aj našim priateľom z LOT Polish Airlines. Z vašich víťazných fotografií vznikol aj malý nástenný kalendár pre rok 2019, ktorý získali ako darček naši waťáci.

Najvýhodnejšie podmienky WAT USA

Na to, aby si zažil nezabudnuteľné americké leto, teraz nepotrebuješ tisíce eur. U nás ťa program Work and Travel USA vyjde v pomere cena - kvalita - podmienky najvýhodnejšie v rámci celého Česko-Slovenska.

Viac info